Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични статуси

V.Andreev

Well-Known Member
Малко добри новости в фейсбук.

Добавени няколко нива на администрация на фен страниците, плюс възможност за настройване на статусите по дата и час – две наистина страхотни опции и възможности добавени към социалката.

За повече информация на български: тук
 
  • Like
Реакции: bizz
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

Можеше да се пусне линка и в съществуващата вече тема по въпроса, но как да е...

Та един бърз въпрос - има ли ограничение в обема предварително зададени публикации, които можеш да правиш?
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

при мен опцията за настройка на статусите я няма....
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

@manqga през facebook.bg или през facebook.com влизаш?
При мен Я нямаше - заредих го през .com и след това се появи и в двете версии. :-]
@eLast, виж това не съм го проверявал да видя... интересно е може ли за 2 часа да си настроя до края на годината на всички рожденници да им пуска по един статус в 00:00... :-]
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

Много добра опция. Не използвам приложения за автоматично постване в определен час, защото постовете се виждат от по-малко хора. Ако тази функция работи както трябва, ще ни спести доста работа :)
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

През com влизам ама я няма :(
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

Скоро трябва да се появи на всички.
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

между другото на мен още новият дневник не ми се е появил :D :D явно съм последен в списъците
 
От: Новости в фейсбук - нива на администриране за фен страниците плюс автоматични ста

Ако някой разучи въпроса с броя предварителни, да драсне, ще е любопитно-полезно.

Иначе за таймлайна доста хора има още със старите профили.
 

Горе