Нов Гугъл патент за дупликеит контент

Ами не мисля, че ще сложат такави ситна цетка... защо ли? Защото много сайтове като Dir.bg например имат сключени договори с новинарски агенции за да ползват новините им, като в 90% новините дори не се преразказват. Примерче: auto.dir.bg и агенция Speed-Press. Аз също ползвам новини на Speed-Press и в случаите когато не ми остава време да преразказвам я публикувам 1 към 1. Така правят и още поне 2-3 сайта. Ще обърка работата на големите риби (някой да не си помисли че говоря за себе си :) ), а Google няма интерес големите риби да потънат в пясъчника например.
 
Тия неща ги говорят от както свят светува, нищо няма да се промени според мен
И аз така си мисля, даже след много дълъг застой последните две седмици Г ми индексира още няколко десетки хиляди страници с дупликейт кънтент :p
 
аз искам да питам вие какво мислите за следния случай , тоя сайт дето го права и поддържам за темите е изцяло с дупликейт контент , който съм набавил с методите на Робин Хут , и мога да кажа че проекта ми се радва на доста голям интерес - вече едва на 2-3 седмици правя по 500-600 средно уникални на ден. Ако гуугъл предприеме мерки и ме санкционира , това не е ли малко как да се изразя ... тъпо , защото по този начин ще се принудят хората отново да си плащат за нещо което други като тях са написали... просто изказвам лично мнение
 
Не е много ясно за мен кое съдържание е duplicate. Наистина има много боклук, но често в коментарите към някоя статия копирана някъде се намират много по-полезни неща отколкото на оригиналния сайт.
 
да не стане само като answer.com при промяната есента - 30 % от трафика от изчезна овърнаит.... (заради дупликеит и се оказа последния пирон) като акциите им паднаха почти довино от маи 2007 и от компания с капитализация 130 млн на борсата вече струват 60 млн$

Аз ако имах толкова силна копнания щях да няема хора да ми пренапишат сайта а не да си стоя с копираните тексове от википедиа....
 
да не стане само като answer.com при промяната есента - 30 % от трафика от изчезна овърнаит.... (заради дупликеит и се оказа последния пирон) като акциите им паднаха почти довино от маи 2007 и от компания с капитализация 130 млн на борсата вече струват 60 млн$

Аз ако имах толкова силна копнания щях да няема хора да ми пренапишат сайта а не да си стоя с копираните тексове от википедиа....


Всеки сам си преценя ;)
 

Горе