Някой би ли пусна превод през PayPal вместо мен?

dance_4_joy

New Member
Трябва спешно да изпратя 210.50$ на chinavason.com, но имам проблем с paypal акаунта си. Аднах си кредитна карта, верифицирах я, а накрая ми дава следната грешка:
"Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance."
Никой не можа да ми помогне, та сега се чудя може ли някой да пусне превод от своя акаунт, вместо мен, а аз да му ги изпратя по РС или др.начин?
 
От: Някой би ли пусна превод през PayPal вместо мен?

chinavason.com ? не е ли празен домеин с реклами? зашо ще им пращаш пари?
 
От: Някой би ли пусна превод през PayPal вместо мен?

Сигурно трябва да се добави www пред името, за да се отвори сайта
 
От: Някой би ли пусна превод през PayPal вместо мен?

Здравей,
най-добрият начин да вкараш пари в paypal сметката си е да имаш още един акаунт в paypal, в който да си си създадеш продукт, който струва под 100$ и бутон Buy Now, след което да си копнеш html-чето, което ти генерира paypal и да си го сложиш в един нов текстов файл с разширение .html.
Като направиш това си отваряш файла,който току що си създал и кликаш на бутона Buy Now и като ти поиска да платиш си плащаш от единия акаунт на другия. Ако нямаш втори верифайнат paypal акаунт аз имам няколко и мога да ти услужа с един.
Пиши тук ако решиш да използваш този метод а аз ще ти пратя на лично юзър и пас за един от мойте акаунти - ти ще си смениш мейла, паролата и т.н. за да си знаеш, че няма да те прецакам аз по някакъв начин.

Успех :)
 
От: Някой би ли пусна превод през PayPal вместо мен?

Благодаря за идеята.
И все пак недоумявам какъв им е проблема на тея от пейпал.
Защо не мога да направя превод
 

Горе