Някой използвал ли е услугите на maxo.bg?

Danail33

New Member
Здравейте, има ли някой който да е използвал услугите им? Коректни ли са? Понеже имам нужда от известна сума пари. До колкото разбрах автомобила се прехвърля на тяхно име и го караш с пълномощно. След като се изплати сумата го прехвърлят на твое име отново. Удачно ли е според вас при нужда от пари да се използва този вариант?
 
Не, но така на пръв поглед ми изглеждат като всички други бързи кредити, хванеш ли се веднъж и после жална ти майка
 
"част от групата на кредисимо"
Хубаво си помисли. Виж тази тема от преди няколко дни, след което, ПАК си помисли!

...и след като си помислиш, намери друг начин.
 
Четох я темата,но аз не мисля да тегля други кредити. Ако обслужвам само този всеки месец навреме,не би трябвало да има проблем? Примерно ако взема 4 500 със срок на изплащане 12 месеца излиза около 5 500 за връщане - 460лв на месец.
 
Последно редактирано:
Не знам колко излиза, аз лично бих си продал колата, ако е толкова натопорчена работата. За какво са ти? Бизнес начинание? Ако наистина си струва и вярваш в него едва ли зависи от тия 5000лв?

edit:виж там и в секцията тарифи, дали няма някоя изненада
 
Последно редактирано:
Ама как ще им плащаш 1000 лева отгоре, тези пари ги хрърляш на вятъра за кеф.
С това мислене, никога няма да се видиш с пари. Ще ти кажа защо. Защото не смяташ, а правиш нещата инстинктивно. Финансите трябва да се смятат, не ти е любов това.
Задай си въпроса, наистина ли имаш нужда от автомобил за 4500 точно сега.
Няма ли нещо по евтино да ти свърши работа на първо време, кола за покупката на която няма нужда да теглиш кредит.
Ако нямаш нужда спешно от автомобил, спестявай една година по 500 лв, ако много искаш тази кола, ако не можеш ти просто не я искаш достатъчно.
Другото което е, имаш ли готовност за разходите и поддръжката на автомобила, около 30% от стоността му.
Просто си помисли пак!

Моля прочети какво съм написал и се запознай какво е "обратен лизинг" :) Не искам да купувам автомобил.
 
Добре, ориентирай за какво са ти. Или по скоро колко смяташ, че ще ти стигнат. Ако си замислил нещо, дето е на ръба на тия пари , със сигурност ще има и изненади. Ако са доста по-малко, помисли за друг начин да ги набавиш. Просто няма да намериш тука човек, дето да те донавие, както явно си решил, че бърз кредит е добра идея...
Не се сърди на хората, че не те съветват, че бърз кредит е нещо смислено.
 
Моля прочети какво съм написал и се запознай какво е "обратен лизинг" :) Не искам да купувам автомобил.

Добре ще се запозная подробно с това какво е "обратен лизинг", но много скоро ще се убедиш, че всичко което съдържа лизинг цели да ти го набута в най-тясното място. Дано го разбереш по лесния начин
 

Горе