Някой има ли продажба от CrocMint

От: Някой има ли продажба от CrocMint

Дали да си мислим най лошото
Няма да му мисля много. Ако не си изплатя поне домейна преди да изтече, няма да се занимавам повече с тях.
 
От: Някой има ли продажба от CrocMint

Аз съм много скептичен към възможността да се правят продажби с AdWords (на печалба). Конкуренцията е твърде голяма (много хора решават да пробват да правят пари на автопилот с AdWords и така конкуренцията се вдига изкуствено - повечето от тях губят пари и се отказват, а на тяхно място идват други и т.н.). Много книги за това как се правят пари с AdWords има и много хора им се връзват.

Не казвам, че AdWords не става за правене на пари. Става, но не е за всеки (трябва да се оптимизира много внимателно). Аз лично на този етап съм решил да не се занимавам с AdWords, защото съм изгубил достатъчно пари по този начин.
 
От: Някой има ли продажба от CrocMint

В AdWords за да имаш успешна кампания трябва поне малко да си чел и да избереш правилните думи.
Напр. Вкарваш посетители по главната тематика на сайта health + info, health + recipes и такива думи по които идват посетители които само да се информират или търсят безплатен вариант. Затова AdWords не е за всеки...
 

Горе