Някой може ли да препоръча читав email scraper, било то масов или къстъм такъв?

Mr. George

Active Member
Трябва ми да събера малко имейли за EN пазара за една кампания. Ако някой има нещо наистина добро съм готов да си платя.

Благодаря предварително.
 
От: Някой може ли да препоръча читав email scraper, било то масов или къстъм такъв?

Търся такъв софтуер от година.

Досега не съм намерил email scraper който да работи.

Само боклуци....
 
От: Някой може ли да препоръча читав email scraper, било то масов или къстъм такъв?

Скрейпбокс по принцип поддържа тази функция, даже съм я пробвал ако не се лъжа. Можете да проучите дали някой го ползва за това и дали е добър, но тази фукнция определено я има. :)

Леценза е към 60 долара, ако не се лъжа. Програмата няма да я намерите безплатна, поне не и функционираща както трябва.

Не съм свързан по никакъв начин със Scrapebox, просто имам програмата по една или друга причина закупена. Друг е въпроса колко се ползва. :D

Поздрави!
 
От: Някой може ли да препоръча читав email scraper, било то масов или къстъм такъв?

Да аз имам Scrapebox, ама за мейл харвестинг не е най доброто решение, защото първо трябва да събираш URL-та и после тези URL-та ги сканираш за мейли. Има си плюсове де, но аз търся нещо което директно му даваш search querys, пускаш го на VPS и след 2 дена, да е събрало десетки хиляди мейли. Май искам много де, ама не съм намерил до сега нещо наистина добром, а съм чувал за такива.
 
От: Някой може ли да препоръча читав email scraper, било то масов или къстъм такъв?

Аз съм ползвал скрейпбокса, ама само да извличам мейли от сайт тип деректория, в който бяха публикувани и мейлите
За по-сложни операции не е много читав.
 

Горе