Някой пробвал ли е ADV.bg

От: Някой пробвал ли е ADV.bg

А можете ли поне да кажете от кой е-mail идва потвърдителното писмо? Може би го пращат без енкоднат IP адрес в хедъра, че аз и доста хора да не могат да го получат. Аз лично бих ги попитал дали одобряват сайтовете ми и на каква сума изплащат, преди да въртя банери, все пак...
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Сега видях че ми праща писмата в Спам. Регистрирах се вече, но нямат нито контакти, нито някакви правила. Май е най-добре да се чака, явно още не са готови.
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Сега видях че ми праща писмата в Спам. Регистрирах се вече, но нямат нито контакти, нито някакви правила. Май е най-добре да се чака, явно още не са готови.

Да бе...регистрираш се и се съгласяш с условия дето ги няма.
Плюс това банер кодовете им не работят...пробвах с 468x60 - няма такъв:mad:
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

абе работят маи ама се 4ака ден два докато тръгнат :)
аз съм го сложил 468 от вчера и чакам :)
а 300 на 250 се появи след 24 часа
 
От: От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Да бе...регистрираш се и се съгласяш с условия дето ги няма.
Плюс това банер кодовете им не работят...пробвах с 468x60 - няма такъв:mad:

Пробвал съм банери 300x250 и 160x600, рекламите излязаха веднага. Някой банери не работят може би защото все още няма рекламодатели, които да ползват такъв вид формати. В момента при мен се върти само една реклама на asl.bg
Друг е въпроса, че така и не намирам инфо за контакти, общи условия, начини на плащания
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Някой може ли да ми даде email за контакти на ADV.bg да ги питам как става плащането

P.S Някой има ли плащане, края на месеца дойде, а още нямам плащане.
 
Последно редактирано:
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

бе аз съм сложил да си върти там
гледам 20 лева се събрали сега проверих
само лошото е че някакъв гейски сайт рекламират - ама поне
са хубави шарени банерчетата не са някой надупени :)
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

при мен 200лв. се събраха, ама плащане още няма, нито инфо как се плаща, нито адрес за контакт, нито нищооооо :shock:
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

ехеее ти голямо въртене си ги въртял тия гейове значи :twisted::twisted::twisted: може да ти пратят благодарствено писмо...
поне банерите на рекламите в адв са красиви и имат висок клик рейт :)

аз затова съм ги сложил само в един сайт да си се въртят там
а като вземат да плащат ще ги положа и на други места - та сега и да направят някой номер поне да не си троша нервите с тях :)
 
От: От: Някой пробвал ли е ADV.bg

при мен 200лв. се събраха, ама плащане още няма, нито инфо как се плаща, нито адрес за контакт, нито нищооооо :shock:

Кво стана
получили парите, защото като гледам въпросните господа все още не са си попълнили данните за контакт и общите условия
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

пробвах ги за малко клика беше 5ст. и имахе 2-3 рекламодателя
обаче май проблема е после с получаването
няма контакти, няма общи условия,
няма как да се разбере нищо
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

а какви размери имат рекламодатели?
И дайта някой сайт на който ги показвате, да видя какви реклами имат?
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

аз съм ги махнал
иначе ползвах 300х250
цтп около 1%
поне при мен по добре от изитрейдър

имаше реклами на asl.bg i 359gsm.com
привличат вниманието, но накрая не се знае как да се вземат парите
имат и странна статистика
например 8 клика - 5 реални или нещо от сорта беше
 
От: От: От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Кво стана
получили парите, защото като гледам въпросните господа все още не са си попълнили данните за контакт и общите условия

Преди няколко дена се свързаха с мен за потвърждаване на банковата сметка и платиха. Ако някой от екипа на adv.bg влиза във форума може да даде повече информация за рекламната програма. Това което разбрах е че все още се разработва, тъй като са от скоро на пазара.
 

Горе