Някой работил ли е с импулсни телефони 0900.bg?

Designat

Member
Търсих доста в интернет пространството информация за този сайт, но не успях да открия нищо съществено.
Това също е резултат де, няма негативни мнения. :D
Видях също, че WizzAir използват такъв телефон. o_O

Моля, за мнения от хора с опит
 
Здрасти, преди време сме работили заедно с тази компания, като цяло предлагат изгодни условия и бързо изплащане на сумите, единствения по - сериозен минус е почти нулева комуникация при нужда от съпорт, което доста изнервя докато се отстранят нещата. Пиши ми ако желаеш да поговорим по подробно по темата.
 
Не Ви препоръчвам искрено сайтът 0900.bg пълни мошенница са ! Регистрацията е лесна без проблем получаваш номер с добавена стойност но след това се оказва че ти трябва сам да си рекламираш номера което се получава че за да заработиш 50 лв по тяхните тарифи трябва да деш поне 100лв .Следващият проблем е никаква комуникация с тях ! Пишеш им 1000 пъти никой не те отразява после ако им пишеш на адреса [email protected] пък ще ти блокират емаил адреса . С две думи казано ще дадеш пари за да спечелят те ти няма да получиш нищо. И другата уловка там е написано бързо получаване на средствата а като заявиш първите 50 лв който си заработил заповат да те мотат че трябвало на пощата в София да им ги изпратишгр.София, бул.Черни връх 103, етаж 3. а не по електронен път после като им ги изпратиш пък трябвало да чакаш 30 дена за 50лв ! Направено е всичко да лъжат хората и да вземат пари .ПЪЛНИ МОШЕНИЦИ СА който нявява може да пробва . За ваша информация само можете да си регистрарате такива номера с добавена стойност в Швейцария без проблем и там тарифите който плащата Швейцарската 0900 са 10 пъти по високи и всичко е коректно . Тука в България както винаги една госпожа и един господин от Цирк Балкански са направили Цирк а не сайт за да мамят хората. Който не ми вярва да се регистрира и да провери сам
 
Здрасти, преди време сме работили заедно с тази компания, като цяло предлагат изгодни условия и бързо изплащане на сумите, единствения по - сериозен минус е почти нулева комуникация при нужда от съпорт, което доста изнервя докато се отстранят нещата. Пиши ми ако желаеш да поговорим по подробно по темата.
Защо заблуждаваш хората ! Какви са и изгодните условия ? че за седмица неможеш да искараш 50 лв а за сметка на това си дал вече 80 за реклама и след като заявиш 50 лв да ти се изплатят никой нищо не ти отговаря и вече като се изнервиш и им напишеш на [email protected] ти казват че трябва да сключиш с тях договор и да чакаш 30 дена за да ти зиплатят 50 лв ! Това не е ли мошеничество? А погледни какво получават те 80% от това което клиентите вкарват чрез обажданията. Това са мошенници пълни
 
Здрасти, преди време сме работили заедно с тази компания, като цяло предлагат изгодни условия и бързо изплащане на сумите, единствения по - сериозен минус е почти нулева комуникация при нужда от съпорт, което доста изнервя докато се отстранят нещата. Пиши ми ако желаеш да поговорим по подробно по темата.
Здравейте виждам че сте ползвали услугите на телефон 0900,ще може ли малко инфо да ми дадете, че там в сайта малко ми е объркано по повод плащането и някакъв договор който се подписва!
 

Горе