Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

wladimir

New Member
Здравейте, съфорумци. Преди 2 дена точно от този форум научих за българска система за обмен на Facebook likes и тем подобните процедури в twitter, g+, pinterest и т.н.. Видях, че по-въпроса е написано доста, но незнам до каква степен системата работи, тъй като досега не съм получил обратни лайкове, въпреки кредита дето събрах (Поправете ме ако греша с ЛС или Reply). Поради факта, че съм един от най-новите членове на форума, се извинявам предварително ако съм направил някоя грешка, спамя неволно или говоря пресилено.
Та: Бихте ли публикували линкове към вашите facebook/twitter and etc... URL-и на акаунтите ви за сайтове? По този начин бързо бихме си вдигнали аудиториите на сайтовете/блоговете, които имаме, или казано по-просто Like for Like and Follower for Follower и т.н. Съгласни ли сте и ако да нека обменим линкове към фейсбук групите на сайтовете си, било то в тая тема или чрез ЛС? Фейсбук страницата на моя блог се намира на:
http://www.facebook.com/pages/PcMuzika-Blog-for-electronic-and-computer-music/285320068186139 (предварително се извинявам ако някои от вас считат, че това е спам). Нека си помогнем поне като сънародници. Ако не друго бихте ли ми препоръчали доказани сайтове за такъв обмен на почитатели за (facebook, twiiter, g+, digg, youtube...). Благодаря за вниманието.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Колко кредита даде за 1 лайк ? Ако си дал 1-2 кредита не очаквай много лайкове.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Не е проблема за колко кредита го е дал, а в това че трябва да вкараш кредити в самата страница( в съответния сайт за получаване на лайкове). И аз се бях объркал така в devil-like. Предполагам, че и той говори за там. Отиваш на мойте сайтове и даваш зеленото плюсче и добавяш кредити, съответно ще харчи от тези кредити като някой ти хареса страницата :)
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

З тъй като досега не съм получил обратни лайкове, въпреки кредита дето събрах
Аз това го разбирам ,че е събрал кредити.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

@Ivan.Cekov96 Е прав просто не си добавил кредити към съответния ти сайт, страница или каквото и да е.

Послушай съвета му и си следи кредитите в моите сайтове като съответно избираш платформата към която си добавил твоят сайт, страница защото особено при мен свършват доста бързо.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Да, грешката е моя. Сега схванах.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Добре, добавих кредити за devil-like.com па да видим какво ще стане.
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Добре, добавих кредити за devil-like.com па да видим какво ще стане.

Успех при мен за седмица дигнах доста, дано и при теб резултата е такъв или по-добър. ;)
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Верно дига значително, ако може да споменете и англоезични подобни сайтове (проверени).
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Аз пък от Девила съм много доволна - дадох по 5 кредита за лайк и имаше моментален ефект . Така ,че не се скъпете ако искате да имате ефект
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Разбра ли за такъв ?
Верно дига значително, ако може да споменете и англоезични подобни сайтове (проверени).
 
От: Обмен на facebook лайкове (сигурен, стига да искате)

Достатъчно е да напишеш exchange...facebook... twitter... в Google и ще намериш десетки. :shock:

PS ---> Autosarf и exchange вече няколко години са с лоша слава...:!: не че от няколко мои акаунти в twitter напомпани по този начин не продавах реклама години на ред и то с много мощни темпове но за жалост не отдавна бяха (Suspended) блокирани и този мой сладък доход :confused:си отиде безвъзмездно. Манипулирането им е много лесно с програмата (auto mouse) даже няма смисъл да цъкаш на ръка. Надиавам се че с тази информация съм била полезна.
 

Горе