Предлагам: Обща покупка на Wordpress тема

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Това може и да е с префикс "търся".

Освен финансовата логика, ще обясня и моята логика.
Убеден съм, че има доста хора, които са правили, правят или мислят да правят свой собствен сайт. И който е опитвал сигурно знае, че това не е ей така и обикновено не е рентабилно.
Моят сайт е хоби проект, така или иначе и не е и бил пуснат с цел печалба.

Може някой да ми "излезе" с приказки за етика, аз ще ви обясня една логика, за която не знам дали сте се замисляли. И можете да реагирате както си искате. Не ме интересува. Или ще има съпорт, или не.

Самите девелопъри и разпространители отдавна знаят, че това се прави. В случая Кооп закупуването на теми.
Забелязахте ли, че от определено вереме насам някои от тях започнаха да поставят лимит върху използването на дадена тема, закупена от Х. 15-25-18 сайта.

Как мислите дали го направиха, само за да ограничат ползването на дадена тема? Не е само заради това. Те ни дават "зелена светлина". Казват ни - "ние знаем, че го правите, знаем че е рентабилно и за нас и за вас".

Аз лично не съм си избрал определена тема. Ако има хора, които обмислят да си закупят wordpress тема, но искат да си редуцират разходите - пишете.
 
Ако искаш, ще ти дам ключ за Divi темата, в замяна ще ми сложиш два линка във футера. Ключа ще е активен, докато линковете са във футера!
Добре, дай да я видя.
 
Само диви не съм разчеквал 😆
Едно време я гледах в гората, хвалеха я доста. Сега гледам е няква играе го соло.. някакви планове, събскрайвания.. странно, годишни планове.. бе все едно е някакъв идол на темите. Заслужава ли си тая тема? Някой да я е джъткал повечко, има ли мнение, дали си струва?
 
Ако ти хареса темата - пиши да се разберем за ключа!
Погледнах няколко сайта направени на тази тема.
Наистина не ми е ясно как работи.
В смисъл какво може да се махне и какво да се добави.

Определено ми се ще визията максимално възможно да бяга от това да ти стане ясно от пръв поглед, че е ВП.
Също силно предпочитам семпло и хоризонтално класическо меню.
Страничен сайдбар, който може да не е вджаъв фронтпейджа. Дори ми се струва, че по добре да не е във фронтпейжа.

Хедър максимално минималистичен.
Не ми харесват и hover ефекти.

Описвам ти каква визия търся.
Пратиха ми пример за тема, която бива.
Какво мислиш за тази ?
 
Такъв дизайн отдавна не се ползва, старо и грозно е..
Която и тема да вземеш, можеш да си я нагласиш по твой тертип, НО в същото време важи и факта, че която и да вземеш - трябва добре да я разучиш. Тоест, няма го варианта, който търсиш, да вземеш нещо, да го инсталираш и всичко да ти пасне, както го искаш и си го представяш ;)
 
Вземи дивито щом ти се предлага, реално с нея можеш да направиш абсолютно всичко, без никакви ограничения. Ще я разучаваш естествено известно време..
Тури му двата линка и да не ти пука, аз па ще махна 2-3, един вече (па чак и банер беше) улете вече 😆
 
Сега търся нещо, което да "излъже" че е не е ВП.
Тази, която ми пратиха и съответно я линкнах ми се се доближава
 
Не искам да разучавам ВП теми.
 
Кат не искаш - няма да станат нещата! Две години се подмотваш с тая подправка... тиновете дори го правят за два часа 😆
Разучавай тогава css и html, си направиш един статичен и нема се занимаваш въобще с вп :)
 
Ами не им завиждам да ти кажа.
 
Аз мога да се джойна за някоя тема, ако ми хареса, но за сега не видях нещо ставщо.

Диви беше много тежък билдър, поне до преди няколко години. Във фирмата която работих тогава се използваше, но го махнаха поради тази причина. Иначе беше перфектен за бързи драг енд дроп промени от хора с 0 познания по фронт енд.
 
Не знам как сакате да се джойнете, но това, което виждам е, че темите вече НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ във вариант "бай нау", тоест НИ могат да се купят ВО ВЕЧНИ ВРЕМЕНА, както беше до преди време...(еле пък да ги свалите от продажба) Явно политиката вече е "колкото - толкова" без да се дава аванс на сФетнати Уеб-десигнери.. ;)

Така че аз не виждам изобщо за какви групови покупки става въпрос тук, въобще! Дефа се налага да разясни за този вид вид групово пазаруванийе, агейн 😆

Дефеее, дефееее, БЕ мачка ку.. да ти изяде, троле ниеден 😆
 

Горе