Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

radev

Well-Known Member
Някой успявал ли е да ограничи показването на не-български реклами в Adsence каретата? Явно заради някой URL адреси и излизат какви ли не бози - арабски, руски, индииски, англиски, пакистански... Яко Интернешинъл .

С филтриране на адреси не става, излизат нови и нови и нови и нови..
:(
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

radev и при мен се случва доста често това на един от сайтовете ми - за игри. Съдържанието на страницата е изцяло с българско съдържание (няма нито една дума на какъвто и да било друг език) и от време на време излизат арабски сайтове и реклами на saxobank! Ако намериш решение - сподели с приятел :)
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

Еми нямам решение за сега. Много ми е досадно и на мен за това постнах...
Ако измисля нещо, ще споделя. Но досега най-доброто решение е да пиша на някой робот от съпорта им.. да видя кво ще ми кажат. Не съм много оптимистично настроен обаче...

иначе... кво да ти кажа.
оня ден пускам новина със заглавие "Смъртна присъда в Иран алабала..."
и Джихат линковете напълниха страницата. Сигурно и Алкайда рекламирам.. Паднах!
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

между другото това с линковете го прави само на нови страници които още не е обходил робота на адсенс ( първите няколко импресии за тази страница). Предполагам когато си добавил новината - веднага след това си я прегледал. Когато не е обходил страницата мисля че робота хваща съдържанието само от тайтъла. Можеш ли да видиш в момента на тази страница с тази новина какви реклами излизат?
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

Не е вярно, че само нови страници!
Моя сайт със статии за майки и бебета, съдържа реклами като:
Forex Trading at Saxobank
ALMA UniCredit MBA Italy
Hemd nach Maß
Като последните два са едновременно в 2 различни полета.
При връзките - няма проблем!
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

ами ако refreshvash много често бот-а усеща че може ти да си publisher-a и затова да ги пуска. Обикновено ако има достатъчно съдържание няма за какво да се притеснявате.
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

Знам за новите контенти.
Обаче редовно ми излизат чужди на много стари новини.
някъде даже не излиза грам БГ линкче...

п.с. сега новината за Иран се е пооправила. Но пак някъде из стари новини излизат каши.
 
От: Ограничаване на показване само на БГ линкове в Adsens-а ?

ако тествате използвайте adsense preview tool-a в Internet Explorer или имаш и нещо за Firefox. Не тествайте с refresh!!!
 

Горе