Онлайн Магазин за Аксесоари

Simkoz

New Member
Здравейте,пускам тази тема за мнения относно онлайн магазин за аксесоари и приспособления свързани изцяло с превенция срещу ситуацията с Ковид-19?
Съдейки по ситуацията в световен план ,мисля,че дълго време напред ще бъдем фокусирани в превенцията,хигиената и опазването от новият коронавирус.Тъй като за напред ще трябва да свикваме да живеем с идеята за този вирус,мисля да създам Онлайн магазин със стоки,свързани изцяло с превенцията на вируса.Какво мислите като цяло за въпронсата идея.Ще ми бъде интересно да чуя вашите мнения!
Хубав ден и бъдете здрави!
 
Първо трябва да спреш да пишеш с болд и италик, тогава ще говорим за идеята ти!
 
Здравейте,пускам тази тема за мнения относно онлайн магазин за аксесоари и приспособления свързани изцяло с превенция срещу ситуацията с Ковид-19?
Съдейки по ситуацията в световен план ,мисля,че дълго време напред ще бъдем фокусирани в превенцията,хигиената и опазването от новият коронавирус.Тъй като за напред ще трябва да свикваме да живеем с идеята за този вирус,мисля да създам Онлайн магазин със стоки,свързани изцяло с превенцията на вируса.Какво мислите като цяло за въпронсата идея.Ще ми бъде интересно да чуя вашите мнения!
Хубав ден и бъдете здрави!
Най-вероятно възможността е минала вече.
Пробвай, защо не.
Хората, които са се усетили още декември 2019 - януари 2020 са обхванали пазара вече.
Ако ще го правиш имай предвид, че е временна възможност това.
Мине ли, бизнеса ти, ако не се занимава с друго, фалира.
 
Идеята ми като цяло е в така наречените Covid-19 Supplies.Сегмента на артикулите не е голям ,дори и да отмине вълната винаги би се усвоила стоката.Идеята ми е да се наблегне в маркетинга на онлайн магазина,който да представя стоката така,че максимално да улесни клиента предлагайки му "превенция".Във всеки санитарен магазин и абсолютно навсякъде се продават тези неща,но моята идея е да се заложи на начина по който се предлагат!
 

Горе