Купувам: Онлайн Магазин или неговото изграждане

Pin2

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Бих искал да намеря работещ сайт, може и без приходи, който да е с насоченост елекронника (всякакъв тип електронни джаджи).
Готов съм за договорка и за изграждането на такъв сайт.
 
Бих искал да намеря работещ сайт, може и без приходи, който да е с насоченост елекронника (всякакъв тип електронни джаджи).
Готов съм за договорка и за изграждането на такъв сайт.
Здрасти, @Pin2
предполагам вече имаш връзки с производители/доставчици, продаваш, и търсиш продажба online?
Или типърва искаш да развиваш бизнес за продажба на електроника?
 
Здрасти, @Pin2
предполагам вече имаш връзки с производители/доставчици, продаваш, и търсиш продажба online?
Или типърва искаш да развиваш бизнес за продажба на електроника?

Това което искам да започна е от самото начало. Както се казва на чисто. Тепърва ще търся точните производители/доставчици на които да им продавам стоките. Идеята е услугите, които мога да предложа, като реална работа и заетост да са съпроводени от стока, която да предложа.
Примерно искате да смените осветлението в къщата си с лед, чрез сайта ще се даде оферта за цялостно обслужване. Разбира се, може и само стоките да се поръчат.
Нещо подобно.
Понеже разполагам с време искам да го правя едно по едно, за да мога и да си го поддържам. Няма да е налят сайт с милиони продукти. По-скоро ще са избрани спрямо услугата, която може да бъде предостъпена.
 
Я погледни този, дали няма да ти свърши работа. https://zavas.online
Позволява и къстамзизиране и то доста
Би ли споделил повече за този сайт? Харесва ми като цяло. Ваш ли е? Продавате ли го? Функционира ли или е в трал версия ? Разходи/приходи по сайта ... ?
 
Здравей,

Продавам работещ англоезичен онлайн магазин за часовници (TIKTAK Fashion), както и вече изграден испаноезичен магазин за продажба на аксесоари (Accesomoda). За часовниците имам уговорен Dropshipping доставчик с безплатни доставки за цял свят, а за Accesomoda имам няколко различни вариянта. В момента нямам възможност да инвестирам в маркетинг и затова търся купувачи или надеждни партньори.

И двата сайта се продават в комплект с фейсбук страници и с опция за поддръжка. Мога да ти предложа и вариянт за цялостно изграждане на магазин по твое желание, както и да съдействам за осигуряване на доставчици...

В случай на сериозен интерес, можеш да се свържеш с мен чрез ЛС за повече подробности.

Поздрави,
Иво
 

Горе