Онлайн бизнес - не точно

axil

New Member
В сайта, който пуснах преди 2 месеца - Бизнес Идеи TAPCu.info можете да добавите всяка статия относно бизнес, връзки в каталога и ще намерите много информация за онлайн бизнеса, бизнес идеи, маркетинг, PTC програми и др.
 
Последно редактирано:
От: Онлайн бизнес

"За това ако искате този сайт да ви носи и за в бъдеще полза в бизнеса с постоянно нова и интересна информация и сте решили да печелите от програмите, които плащат за разглеждане на реклами, моля регистрирайте се чрез връзките посочени в този списък:

1. Бакс.ту Много добра и лоялна програма"
~Stop reading here~

Мисли си ,че ще изкараш луди пари от букс ,ако искаш мога да ти дам ей така безпари акаунт в букс.то със сто и нещо долара на автопилот от 2 години , payout съм искал преди година и половина ;D .Вземи се захвани с нещо по интересно от тия глупости на търкалета дето си писал в "хубавия" сайт . И си смени хостинга ,че съксва
 
От: Онлайн бизнес

Ако в момента, след 2 години имаш само 100 долара, значи много вероятно преди година и половина когато си искал парите да си нямал още минимума от 50$, за да си ги поискаш. Искай ги сега, ако си играл честно ще си ги получиш, ако не забрави. Благодаря много за "хубавия сайт". Знам, че има предубеждение към PTC сайтовете. Но не подценявайте малките неща. Хората направиха пари от магазини за 1 лев. Просто играйте по правилата и системно със повечко утвърдени PTC сайтове
 
От: Онлайн бизнес

Ти недей ми давай наклон на ХУЯ , много добре знам колко пари съм искал и колко съм имал тогава и колко са сега . Хайде темата е за кофата , местете я заедно с тоя и такива като тоя и Ченио трябва да се хранят и мачкат още от началото , за да не им нарастне много положението , както стана за момент с bdaaa .
 
От: Онлайн бизнес

За какви несъответствия ми говориш ?!?!? Ходи там кликай на реклами .
Monday 15 Jun 2008 07:53 PM $ 89 AlertPay/Card Pending Audit
Най-откровено ви казвам , пратят ли ми след 50 години тия пари , давам ги за благотворителност хаха. И голяма тема , къде без БИЗНЕС като букс.то , айде скрий се с твоя БИЗНЕС
 
Последно редактирано:
От: Онлайн бизнес

Извинявай, но ти започна с бакс.ту Не съм казвал никога и никъде "къде без БИЗНЕС като букс.то", аз вообще в сайта си не наблягам на PTC програмите, нито пък на бакс.ту, даже и рекламни банери няма на тези програми на сайта ми. Просто ако някой чете ще види, че просто съм включил това, като една възможност, за тези които внимателно четат ще видят, че никъде не наблягам на този бизнес като нещо от което ще печелите много, а нещо от което можете да почнете от нулата и за в бъдеще след година упорита работа ако започвате без лев инвестиция, а само с PC и Интернет връзка - след година упорита работа ще имате печалба. А ти след 150 години няма да си получиш парите, като използваш нечестни методи. Ти вообще участвал ли си някога в друга PTC програма, за да видиш какво се случва с тези, които не плащат? Ако бакс.ту не плаща, защо стои толкова много време и е една от най-големите в бранша PTC. Все едно да ми кажеш, че Гугъл не плаща :) Ама гледам си хитър и не си позволяваш с Гугъл разни хитринки защото знаеш, че ще тъи резнат кранчето ако си позволиш "творчество" И вообще не смятам да рекламирам бакс.ту. Ти го правиш в темата, която аз открих и не ми се нрави, че говорим и отделяме за една програма, толкова време...
 
От: Онлайн бизнес

Тая тема вярно е за кофата,тука има някакви сравнения между бъкс.ту и google дето са меко казано несериозни.Освен това дори за PTC маниаците много одавна не е тайна,че бъкс.ту спря да плаща така,че няма какво повече да се добави по въпроса.
 
От: Онлайн бизнес - не точно

Какви нечестни методи бе сладурче? Тогава бях едно хлапе , което освен да знае да клика по рекламките всеки ден и да си събира реферали , друго не правех . Бях може би първия , който нафлууди вбокс и си събрах 100 реферала преди да блокнат www линковете във видеотата , та така .
 

Горе