Онлайн теглене на заем мнения

CecoBeast

New Member
Добър вечер приятели ,реших да се допитам до вас по-запознатите бих желал да изтегля бързи пари от фирми ,като например (Jetcredit,credissimo) и тем подобни ,кой бихте ми препоръчали.Търся фирма ,която работи бързо ,чисто без скрити клаузи в договорите и с най-добри условия естествено.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Стига моля без глупости говоря сериозно ,ако имах тази възможност от познати да ги взема нямаше да пиша статия и да ви занимавам.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

С такава фирма ще ти отрежат главата. Лихвите доста често надхвърлят 100%. Иначе JetCredit би трябвало да са по-надеждни, все пак БНП Париба уж са сериозен бранд
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Unicredit (искат добра кредитна история или официален доход). От бързите кредити credisimo са най добри (спрямо такси и т.н. от другите "бързи кредити"). Не ти искат доход и т.н. в никой от бързите кредити, но не може ли да върнеш парите, лихвите са огромни и ще затънеш бързо. Тегли кредит само ако си сигурен, че ще го върнеш до датата която си подписал в договора.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Мерси "dertre" еми мен дохода ми е чист 550 лв. живея с нашите и мисля ,че няма да ми е проблем да погасявам 100-150 лв. на месец
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Абе момче, телефон ли ще вземаш или друга глупост?
Ако не е нещо супер наложително не тегли такива кредити.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Unicredit (искат добра кредитна история или официален доход). От бързите кредити credisimo са най добри (спрямо такси и т.н. от другите "бързи кредити"). Не ти искат доход и т.н. в никой от бързите кредити, но не може ли да върнеш парите, лихвите са огромни и ще затънеш бързо. Тегли кредит само ако си сигурен, че ще го върнеш до датата която си подписал в договора.
Не, Кредисимо имат огромни лихви при забава.
В това отношение са най-добре Изи кредит - глоба 9 лв на всеки 30 дни забава,
независимо от сумата.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Един съвет от мен - в никакъв случей обаче НЕ ПОЛЗВАЙ CrediHome или Credissimo!!! Първите имат ужасно държание към клиентите си, а вторите ще те осъдят за една вноска, ако не внесеш. Всичко това се случи на мой приятел преди няколко месеца.
 
От: Онлайн теглене на заем мнения

Човек отиди в някоя банка и си вземи кредит за една година. Ако не е голяма сумата ще ти отпуснат бързо парите.
Първия и последне кредит, който теглих беше 2006г за да си купя компютър. Теглих 1200 лв и за една година върнах 1280 - 80 лв. горница.
Ако вземеш заем от бързите кредити ще те оскубят стабилно.

Най-добре кажи колко пари искаш да изтеглиш и за какъв период да ги върнеш.
 

Горе