Откраднат FaceBook помощ !

IneedJob

New Member
Откраднат Фацебоок помощ !

Здравейте , вчера по някое време някои ми беше разбил паролата на фацебоока и си беше добавил е-мейла , обаче явно не се беше сетил да изтрие моя , и си го върнах, веднага смених всички пароли , като ги направих доста добре с думи и цифри , и хоп днеска пак ми взел фацебоока , но ми сменил мейла и вече нищо неможе да направя? Как се процедира ,? Да пиша на фацебоок че ми е откраднат профила да го върнат? Имате ли идеи как така ми разбива паролата на фацебоока ?! Само нея на мейл и други работи не са ми барани , само фейса..
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Първо си изчисти компютъра от keyloggers и други шитни.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Имаше начин да се "открадне акаунт" като натиснеш на забравена парола и те пита за твоето име и името на един твой познат. След това ти показва 3-4 рандом снимки на твои приятели и ти трябва да познаеш кои са тия хора. Направиш ли го това и ти дават да избереш нова парола.
 
мен пък ми свиха номерата на колата :shock: :twisted: ... баси как се краде в тая държава
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Това с номера е някой който ти има зъб. По спомен преди 5-6 години ме удраха около 80 лв. за "загубен номер" защото те карат да пререгистрираш колата с нов номер.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Крадат номерата и като подготвят удар. По-лесно е от краденето на кола. И по-безрисково,да не оцапат протокола преди операцията.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Ония ден откраднаха колата на 1 съсед.. Сеат за около 1500 лв.. старичък :S
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Това вече не работи , с името и приятела :)
 
80те лева ще ги преживея, ама на всичкото отгоре сега поне 10 дни без кола. от милицията щели да ги "пуснат за издирване" видиш ли, и чак след време ще ми дадат бележка за в КАТ. и в там 6 часа поне висене ще има сигурно, и днес 4 часа в районното ...
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Бележка се дава веднага от кат (плащаше се като транзитен номер ама не точно) и си караш веднага. Поне при мен беше така.
 
Re: От: Откраднат FaceBook помощ !

Бележка се дава веднага от кат (плащаше се като транзитен номер ама не точно) и си караш веднага. Поне при мен беше така.

тоест отивам в кат и ми ги сменят? няма ли да искат документ от полицията? тия прасетата днес нищо не ми дадоха, другия път като съм отидел.
освен да кажа, че съм ги загубил и да платя някоя глоба в повече.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Дават ти бележка с която можеш да караш (която се плаща като транзитен номер) и се пускат номерата ти за издирване. Ако не се намерят за 1-2 седмици (2 седмици май беше срока) ти издават нова бележка, че номерата са ти "бракувани" и отиваш за нови номера по каналния ред (нови номера, нови талони, прегледи и т.н.). И на застрахователя трябва да се обадиш (10 лв. е това "обаждане" при ЛЕВИНС) да ти "презаверят" новите номера щото иначе няма ти признаят гражданската в случай на катастрофа в която ти си виновен.
 
вярно, че и по застрахователи трябва да обикалям. бях го забравил този момент.
а това всичкото, което описваш (двете бележки) в кат ли го раздават?
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Не помня да съм ходил то районно. Бележка, че не са намерени се издаваше май от районното ама се обявяваше в КАТ. После тая бележка от районното я даваш в КАТ и почваш като регистрация на нова кола.
 
ясно, благодаря. ще ходя утре там, пък да видим колко ще ме размотават.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

и на мен наскоро по някакъв начин ми взеха фейса и мейла към него.Бързо реагирах - смяна на всичко друго което се сетих със същата парола.след това си взех мейла с тайния въпрос и отговор(който крадците рядко се сещат да сменят) след като си взех мейла фейса го оправих (има няколко начина -като най хитрия е да си заключиш акаунта и след това ти показва снимки на твой приятели да им кажеш имената(крадеца естествено не може мине тая защита).
Самото открадване според мен стана от някакъв линк който цъкнах след като ми го прати един приятел.От тогава каквито и линкове да ми пращат не отварям нищо през фейса.
 
От: Откраднат FaceBook помощ !

Искам да попитам някои за съвет относно фейсбук.Които иска да ми помогне моля да ми пише на лично!
 

Горе