Откраднат iphone

devoid

Active Member
Здравейте, да попитам някой от вас знае ли как да го открия. Историята е iphone изключен от няколко седмици и е изчезнал преди 2 дни от мястото където е оставен. Телефона не е на мое име /закупуван е втора употреба/ , незнам imei, СИМ картата на него е ваучер който незнам дори и номера не е регистрирана на мое име използва се само за интернет. Единственото което знам е iClouda му, но когато влезна в find my iphone ми излиза че в offline и не ми показва местоположението му. Някой има ли идея как мога да го открия? Повтарям телефона е изключен от около 2 седмици не е включван , няма батерия , знам му icloudа единствено. Ако някой може да помогне да го открия ще почерпя! Благодаря много
 
Ако някой не го включи, шанса клони към 0
 
закупуван е втора употреба/ , незнам imei, СИМ картата на него е ваучер който незнам дори и номера не е регистрирана на мое име
Май сам си си отговорил тук. Ако е закупуван е втора употреба, то пак са ти дали някакъв документ за това. Картата не е на твое име - ами по тази логика Гошо ще претендира, Пешо - също. Не знаш imei... - а можеше да скрийншотнеш, когато си го купил?
Предполагам знаеш че Apple / iCloud имат опция Find devices, но като гледам написаното дотук, надали знаеш и Apple ID.
Как очакваш да ти се намери телефона по-конкретно? Медиум? :rolleyes:
Освен последното, няма друг рационален отговор май.
 

Горе