Отново излъган..

v3sk0z

New Member
Здравейте Колеги..
Отново бях измамен с $5 от ADWORDSER ...
Пуснах спам в скайп, както той пожела.. (имам 1500 абоната).. и ме бави 2 дни.. и сега.. като гледам в скайп.. Той ме блокирал..
Е..
 
От: Отново излъган..

Значи си взел поръчка да спамиш скайповете на хората и после не са ти платили? Ами каквото повикало, такова се обадило.
 
Е ти си намерил с кой да се хванеш. Не го ли видя, че е същия като теб?
 
От: Отново излъган..

Двама пишман краставичари се опитват да си пробутват тикви :Д
хах.. забавен си!
...
Аз поне се опитвам, да си върна(заслужа), вашето доверие.. ;)
 
От: Отново излъган..

хах.. забавен си!
...
Аз поне се опитвам, да си върна(заслужа), вашето доверие.. ;)

Не съм оптимист... бързо щи омръзне :)
 
От: Отново излъган..

Е защото не си чел за него :D Потърси в търсачката - CHENIO или bdaaa , само ,че му баннаха тия никове :D


edit : защо сте си разменили ПОЛОЖИТЕЛНИ ИТРЕЙДЪРИ БЕ , итрейдър се пише като свършите с ангажиментите ( ти с услугата , той с парите)
Е заслужи си го , като искаш толкова бързо да си оправиш трейдъра!
 
Последно редактирано:
От: Отново излъган..

Е защото не си чел за него :D Потърси в търсачката - CHENIO или bdaaa , само ,че му баннаха тия никове :D


edit : защо сте си разменили ПОЛОЖИТЕЛНИ ИТРЕЙДЪРИ БЕ , итрейдър се пише като свършите с ангажиментите ( ти с услугата , той с парите)
Е заслужи си го , като искаш толкова бързо да си оправиш трейдъра!

Преди това му продадох 1 скрипт.. и си разменихме положителни iTrader-и..
И сега ме излъга за скайп спама и.. :)
 
От: Отново излъган..

ОТНОВО ИЗЛЪГА !!! ТРЕЙДЪРА Е ЗАРАДИ СПАМА , ЗАЩОТО МНОГО ДОБРЕ СИ СПОМНЯМ КОГА МУ ГО ДАДЕ И КОГА НАПИСА ,ЧЕ СИ СПАМИЛ ЗА НЕГО В СКАЙП!!!!

НАЛИ НЯМАШЕ ДА ЛЪЖЕШ , Е ТАКИВА БЕЗСМИСЛЕНИ ЛЪЖИ НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТЯХ !
 
От: Отново излъган..

Доверие не се гради току така. Ако искаш да си покачиш репутацията, продавай услуга и вземай парите след като си свършиш работата.
Естествено с хора, на които може да им се има доверие!
От тук нататък темата си е чист спам.
След няколко месеца като понатрупаш малко позитиви, тогава може да пуснеш нова тема (или да подновиш тази) с новината, че си се променил и вече може да ти се има повече доверие.
Ще има ли новина ?!?
 
От: Отново излъган..

Вие ли бяхте малките пишлигари дето добавяха по 300 човека в общ чат и спамихте .... Ако ва хвана ще ви чупя ръцете дори и после да се наложи да лежа за малтретиране на непълнолетни ... То бива бива ама прекалявате .
 

Горе