Оферти за направа на онлайн магазин.

webmast367

Well-Known Member
Здравейте,интересуват ме оферти за направата на онлайн магазин.
Инсталирах си престашоп и нещо не ми допадна нито тема нито нищо... не съм търсил други теми и т.н тъй като не съм се занимавал до сега с онлайн магазини,но вече ми е нужен и ако не намеря оферта ще се наложи да го разцъквам сам,но тъй като нямам време бих платил на някой за услугата!

Трябва ми човек,който е инсталирал до сега повече от 1 магазин и е на ТИ със всичко нужно.
Няма значение системата авторска ли ще е или безплатна от към теми,плъгини и прочие.

В сайта ще има хиляди продукти за това трябва да е издръжлив сайта,както и да има всички нужни плъгини/модули ,които не знам какви трябва да са знам само някои за различните платформи.

Трябва ми добър дизайн,да има задължително онлайн чат,добави в количка,като продуктите добавени няма да се поръчват и плащат през карта,а чрез попълване на форма тоест имена,град,адрес,телефон и прочие,след което ще бъдат удобрявани поръчките! Колкото повече глезотийки има в допълнение ще ми е по-полезен,но главно ме интересува да е работещ без бъгове и да е възможно най-евтино, тъй като ако ще плащам много направо ще си купя темите и модулите,които ще ми трябват и всичко ще е окей!

Очаквам вашите оферти на Лично.
Какъв ще е магазина, каква ще е цената му ОТ - ДО и срок на изпълнение! Хора с онлайн демо са с предимство.
п.с магазина ми трябва за вчера,така че очаквам вашите оферти. Поздрави
 
От: Оферти за направа на онлайн магазин.

По начина по който пишеш ме кара да си мисля , че е добре да си намериш и човек за SEO, предвиди бюджет и затова.

Благодаря за офертата доста ще ми е полезна за да забогатея :) Поздрави
 
От: Оферти за направа на онлайн магазин.

По скоро ще ти спести някои разочарования. Няколко случая наблюдавам с правени магазини с определящо да е цената, които изобщо не минават никакви тестове за скорост. Собственика идея си нямам за какво иде реч , а още при създаването си биват закопани от Гугъл

Успех!
 
От: Оферти за направа на онлайн магазин.

Adwords ще свърши по-добра работа според мене.
 
От: Оферти за направа на онлайн магазин.

Успех, и да се похвалиш с магазина.
 

Горе