ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

azsum

Active Member
Здравейте Колеги имамe един зов за помощ: с приятели и познати решихме да помогнем на тази жана

"ЕВА СЕ НУЖДАЕ ОТ ВАШАТА ПОМОЩ!"

http://www.fitmeal.bg/eva/



ще помоля колегите който имат големи Facebook страници да направят по един или няколко поста(в болт) като благороден жест

готови сме да платим и за постове в големи групи, ако някой иска да помогне по какъвто и да е начин да се свърже с мен на лично

още допълнителни линкове за Share:

http://www.sportal.bg/news.php?news=489796
Да помогнем на Ева да се пребори с рака!
http://dete.bg/n/zov-za-pomosht--da-pomognem-na-eva.12684.html
 
Последно редактирано:
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

При опит за споделяне , таговете не са както трябва. Проверете във фейса ..
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

При опит за споделяне , таговете не са както трябва. Проверете във фейса ..

кое не както трябва, всичко работи
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Сигурно има в предвид това: "Baseline by Free Css Templates". Това излиза като заглавие на поста.
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

При мен си излиза добре, споделъл съм където мога, ако поне 10-20 човека от форума го направят, момичето може и да събере някаква сума. Все пак нищо не ви пречи да ударите по 1 линк в социалките или пък да напишете 1 кратка статия, която да разпространите.
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Аз имам една страница с 5к лайка. Не е кой знае какво, но пак е нещо. По-късно днес ще пусна линк в нея. Успех!
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Въпроса е да се опитаме, никой не може да гарантира резултати, но пък не пречи да опитате. В крайна сметка нищо не губите, че сте направили добро за някой непознат, само можете да спечелите
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

помогна много : посна го по всички негови групи и то доста пъти, мерси още един път
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

the_tourist
този колега също сподели в голяма facebook страница > благодаря
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

този колега също сподели в голяма facebook страница > благодаря

аз не търся благодарности. Силно се интересувам от подобни кампаний, дано събере парите възможно най - бързо :(
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Всеки колега с фб страница и сайт ако сподели поне по 1 път това, момичето ще има някакъв шанс. Все пак има и малко дете, така че помогнете, няма да се преработите със споделянето на 1 линк. Гледам, че никой не обръща внимание на подобни теми, което говори колко трагично е положението както в България, така и във форума.
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Мислили ли сте за подобен вид подпомагане - http://www.gofundme.com или подобни. За gofundme знам, че за да започне да излиза дадената обява (така да го наречем) в търсачката и директорията им, е нужно да има минимум дарения на стойност $100 или $200 ще те излъжа колко точно. Пробвайте, нищо няма да изгубите, може само да спечелите. Пак пожелавам успех и дано Ева оздравее!
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Оправи снимките на епикризите, защото не се отварят.

Аз с дарение помагам, тъй като нямам фейсбук страници
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

И Спортал бг се включи в инициативата Зов за помощ - да помогнем на Ева!

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=489796

който може да разпространява тази страница, поже е по тръст и по нагледна
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

GoFundMe е платформа за финансиране, която позволява на хората да събират пари за всякакви каузи: бедствия, лечение, бизнес идеи и въобще за каквото ти дойде на ум. Можеш да събираш финансиране за различни каузи, като всяка кауза си има нещо като лична страница. Там е описано за какво се събират парите, информация, снимки и т.н. Може да се ъпдейтва във времето за да се покаже на дарителите, че нещо се върши с дарените от тях средства. Хората могат да намират твоята кауза по ключови думи в търсачката или от секцията с категории. Преди каузата ти да започне да се показва на сайта, трябва да има някакви дарения. Както казах по горе или 100 или 200 долара не помня. Следователно трябва да се постараеш да ги събереш сам като споделяне в социални мрежи, помощ от приятели и т.н. Gofundme печелят, като прибират 5% от всяко дарение. Като цяло мисля, че е най-добрия подобен сайт. Едно момче изгубило краката си успя да събере 800 хиляди долара за 13 месеца! Естествено това не се постига само с пускането на обява за дадената кауза. Трябва да се занимаваш с кампанията за да има максимален успех. Сега в момента гледам едно момче с goal (предварително поставена цел) от 3000 долара. Обявата му е пусната преди 23 часа а той е събрал не 3000, а 37000 долара за по малко от ден. Забравих да кажа, че самото финансиране става от обикновени, но добри хора, потребители и посетители на сайта. :) Забравих също така да кажа, че е абсолютно задължително да се линкне профила във Facebook, за по-голяма достоверност.
 
От: ПОМОГНЕTE на ЕВА със споделяне във Facebook

Благодаря на всички който помогнаха, включиха се добри хора от форума с големи ф.б страни, сайтове с трафик, включиха се големи медиини сайтове, дори и телевизии

средствата са събрани, даже и в повече > допълнителните средства се разпредени и по др такива каузи
 

Горе