ПОМОЩ: Проблем със Спиди

Здравейте !
Отварям тази тема, защото имам един казус, който от известно време все го обсъждам с техн.поддръжка на Спиди и накрая ми отговориха, че това е специфична допълнителна доработка и не могат да го оправят. Става въпрос за тяхната интеграция за woocommerce в която има аутокъмплийт система. Тази система за автоматично попълване на полета е много гадна, защото трябва да се въведе буквата и да се изчака 30-40 секунди, за да падне полето и да се избере квартала, улицата и т.н. Много голяма част от клиентите ни просто се отказват да направят поръчка през онлайн магазина ни именно заради това, че когато пишат в полето където има аутокъмплийт то техният текст изчезва. Съответно поръчват ни по телефона или на мейла, а дори засичам един 25% напълно се отказват да правят поръчка. Та въпроса ми е ако някой от вас е имал същият проблем и го е отстранил как стават нещата ? Моля за помощ, защото все пак интеграцията е добра, че създава автоматизиран процес при генериране на поръчките и вече екипа ни е свикнал от дълго време да си работи с нея.
 

Горе