ПРОБЛЕМ С PAYPAL

valery11

Member
Здравейте,имам проблем с paypal.Извадих си карта (дебитна) на Централна кооперативна банка и се опитах да я регистрирам,но нещо не ми я приема.Изписва се надпис че Пейпал не приема карти от тази банка.Отидох до най близкия клон на Кооперативна банка,но те казаха че нямало проблем и работели с такива карти.Някой да е имал подобен проблем?Картата искам да я ползвам да ми превеждат пари от PTC сайтове
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

При мен нямаше проблем с регистрацията на картата.Може да нямаш никаква наличност в картата и за това да не може да ти е приеме в началото и при мен беше така.Поне 2 $ трябва да имаш ...
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Значи сега трябва да внеса задължително 2$ така ли?
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Ами не си спомням дали точно 2$ ли бяха, поразрови се из форума някаде трябва да пише :)
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

май 1.5 евро беше само си пусни онлайн банкиране 4е после трябва да се потвърди картата с един код който стой като основание на плащане на тази 1.5 евро и или трябва да го видиш онлайн или да звъниш в банката да ти го търсят
 
От: От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

май 1.5 евро беше само си пусни онлайн банкиране 4е после трябва да се потвърди картата с един код който стой като основание на плащане на тази 1.5 евро и или трябва да го видиш онлайн или да звъниш в банката да ти го търсят


аз така и не потвърдих :) - ама вчера си платих като поп с картата :)
явно не е задължително ? къде ще се занимавам какво ми внесли че кодове простотии :)
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Никакъв проблем няма с картите на ЦКБ, внеси си някой лев - в моята внесох 10 лв още при издаването и нямах никакви проблеми.
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Как се прави това онлайн банкиране,някой да знае?
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

отиваш си в клона на банката и казваш че искаш да ти се направи и така...
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Тези проблеми с PayPal станаха банални. Тема като тази е обсъждана многократно. Проблема не е в PayPal или в банката, а във вас.
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Проблема може и да не е само "във ВАС" както пишеш harkon. примерно ако оплакващия си е взел такава карта - http://www.ccbank.bg/bg/debit_card_maestro
то може и да има проблем,защото тия карти работят в чужбина и цял свят ама не и за интернет извън бг. до колкото знам могат само за България.(тоест плащания на сметки вода.ток и т..н) поне преди беше така.
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Проблема може и да не е само "във ВАС" както пишеш harkon. примерно ако оплакващия си е взел такава карта - [url]http://www.ccbank.bg/bg/debit_card_maestro[/URL]
то може и да има проблем,защото тия карти работят в чужбина и цял свят ама не и за интернет извън бг. до колкото знам могат само за България.(тоест плащания на сметки вода.ток и т..н) поне преди беше така.
Ако някой е решил да ползва Маестро за Paypal, това е липса на осведоменост, а не проблем с PayPal или банката.
 
От: ПРОБЛЕМ С PAYPAL

Регистрирах си картата след като внесох пари в нея.Всичко беше ок,но когато искам да я свържа(link my debit card) за да повдигна лимитите на теглене не става.Трябва ли задължително да я свържа за да мога да тегля пари от нея или не?
 

Горе