Пари от Реклама Без Фирма?

Регистрацията по чл. 97а ал. 2 от ЗДДС не води до задължение за плащане на ДДС, а само до задължение за подаване на декларации (вкл. и VIES-декларация) за всеки данъчен период (месец).

От тук? Грешно ли чета?
 
Не. Подозирам, но не знам доколко са задуржителни. Усно е, поне докато не завърша няма да се занимавам... Не мие по силите да изчета трети закон за 1 година пък и да го разбера лол.

Мерси на всички за помощта иначе. Бяхте мнооогооооо изчерпателни.
 
От: Пари от Реклама Без Фирма?

Нали бяха разправяли колеги , че се опитали да се регистрират....по гишетата ги гледали като извънземни като кажели реклами от Гоогле.Те сами не знаят за какво става въпрос и трябва ли да ви взимат пари.
 
От: Пари от Реклама Без Фирма?

Точно така,не знаят :) и при мен се е случвало.
Искам 4 цифрения код за потвърждаване на карта в пейпъл, от банката ме питат "какво е пейпъл" :)

Също така, когато получих чекове от Г :lol: какво е това,що е, как така печелиш пари от Г :lol:
 
От: От: Пари от Реклама Без Фирма?

Точно така,не знаят :) и при мен се е случвало.
Искам 4 цифрения код за потвърждаване на карта в пейпъл, от банката ме питат "какво е пейпъл" :)

Също така, когато получих чекове от Г :lol: какво е това,що е, как така печелиш пари от Г :lol:
Ето затова не обичам да се разхождам по банките и си ползвам електронното банкиране :)
 

Горе