Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Сега като видях темата, се сетих, че преди време бях слагала тяхно каре. Отворих програмата и ми пише, че имам 25 лв. Пробвам да ги заявя, не ми показва нищо, нито, че е прието, нито, че е отказано. Когато си въведа данните за плащане, презарежда страницата и нищо не записва. Ще ги изчакам 2 дена, защото уж заявих плащане към банка и ще им пиша да видя как и дали въобще ще си получа парите.
 
Е, ще имаш да взимаш :)
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Тоя нещо си заеба темата.Някой взел ли е пари от там
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Тези добри хора взеха, че ми отговориха: "Здравейте, двадесет и петте лева са начален баланс, които Ви даваме когато стартирате програмата. Условието, за да ги получите, е да направите общо 100 лева от партньорската ни програма, за 45 дни. Също така, минималната сума, която позволява теглене на пари от баланса Ви, е 100 лева.
Ако имате още въпроси, моля пишете ми директно на [email protected]"


Което няма как да стане, тъй като им махнах банера. Дано някой друг се включи, но имах сума ти посещения към тях и нито една покупка, така че не си струваше.
 
От: Партьорска програма към голям БГ онлйан хипермаркет

Условието, за да ги получите, е да направите общо 100 лева от партньорската ни програма, за 45 дни.
Това си го превеждам на нещо от сорта ''Ако вдигнеш 300кг от лежанка ще ти дадеме 100лв''
 

Горе