Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа тематика

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Занимавам се с копирайтинг от около три години. Писала съм на всякакви теми, но днес реших да Ви предложа писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини само на техническа тематика – смартфони, лаптопи, таблети и други мобилни устройства. Ако искате да задоволите глада си за качествен контент, значи сте попаднали на правилното място.

Какво ще получите?

1. 100% уникални статии;
2. 100% качествено съдържание:
3. 100% креативен подход;
4. 100% SEO копирайтинг;


Цени на услугите ми:

• Кратка статия от 200-300 думи - 3 лева;
• Стандартна статия от 400-500 думи - 6 лева;
• Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева;

Примерни статии:

1. Apple iPad mini Wi-Fi 16GB
2. HTC Evo Design 4G
3. Samsung S6310 Galaxy Young ревю
4. Sony Xperia T
5. HTC Explorer
6. Samsung I9300 Galaxy S III 16GB Blue
7. Samsung S5830 Galaxy Ace
8. Samsung S6102 Galaxy Y Duos ревю

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-майл - nikol89_@abv (dot) bg

Ако се интересувате от предлаганите от мен услуги, моля пишете лично съобщение с вашите искания.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Нови цени!

• Кратка статия от 200-300 думи - 3 лева;
• Стандартна статия от 400-500 думи - 6 лева;
• Дълга статия от 900-1000 думи - 12 лева;

Отново съм свободна. Ако някой има нужда от статии на такава тематика, може да ми пише на посочените контакти! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Свободна съм за нови поръчки. :wink:
 
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Явно си голяма връзкарка. Това е логично при хора без други екстри. Веднага ти почистват темата. Докато моята тема още си стои задръстена със спам и псувни. Колко пъти я докладвах....няма братче. Изгорях с 12 лв. , но съм ги прежалил. За сметка на това няма да позволя да измамиш други хора или поне ще опитам да спра твоите мошеничества.
Поръчвах статия на Никол и получих изключително неграмотно написана драсканица, за която вече бях платил. Вместо да ми върне парите или поне да се извини тя ме затрупа с обиди, заплахи и взе да се прави, че не ме познава и не съм поръчвал и не съм плащал. За сведение - свързах се с нея чрез обява от друг сайт и тя после там се покри, но случайно я открих тук.

В никакъв случай не ползвайте услугите на Никол89 за каквото и да е.
 
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

За Бога, как не те е срам поне маничко... Та аз не съм имала контакт с теб и не съм работила с теб... Защо лъжеш... В сайта съм почти две години и досега нито един клиент, с който съм работила не се е оплакал от услугите ми, няма отрицателен iTrader или каквито и да е отрицателни отзиви... А най-тъпото е, че се сещам за темичката ти, за която ми спомена на лично и исках да се включа да те защитя... Не виждам защо правиш всичко това и защо се опиташ без да си работил с мен, без да си имал контакт с мен да ме очерниш по най-гадния начин....

Аз ли съм виновна, че темата ти е била оспамена, аз обиждала ли съм те, писала ли съм ти, че труда ти не струва... Не и знаеш ли защо, защото аз уважавам труда на всеки. Не се присмивам на хората, защото така просто ми е хубаво и съм решила да правя гадости на някого... Аз съм човек и мога да приема грешките си, но едно е да ми отправиш градивна критика, а съвсем друго беше това, което ми написа...
 
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Така искам да допълня по повод лъжата. Ива, моля те обясни ми ето това тогава:

" Писах ти, защото държиш високи цени и обявата ти излъчва прекалена самоувереност, та дори силно его. Реших да прочета какво аджеба пишеш чак толкова, че да ти се плаща над нормата ...." Това е цитат от вече публикувано от теб съобщение към мен. Тук твърдиш, че си ми писал, заради по-високите цени и защото съм излъчвала прекалена самоувереност. Освен това, както сам казваш в момента, когато си видял темичката ми, ти е станало любопитно, какво точно пиша и си го прочел чак тогава... Как тогава твърдиш после съвсем друго, а именно че вече сме работили заедно, че съм те излъгала с 12 лева, че съм те обиждала и заплашвала на всичко отгоре... Извинявай, но тук си личи, че лъжеш и не целя да обиждам, защото сам си ми писал друго в съобщението.
 
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Малко срам нямаш ли? Не ти искам парите, влачиии, но поне да се беше извинила и снишила. Вместо това получавам заплахи на лични.
 
От: Писане на статии или описания на продукти за онлайн магазини на техническа темати

Какви заплахи Иво, къде съм те заплашвала... Защо лъжеш, за какво да се извинявам, че обиждаш труда ми и клиентите ми, така ли? Кога съм работила с теб, кога... Нали сам пишеш, поради какви причини си ми писал ЛС, а след това публично причината става друга...
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе