Писане на статии на всякаква тематика

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Пишем уникални статии на всякаква тематика на български език. Ползваме информация от чужди сайтове като си я превеждаме и преразказваме, така че дублирането и на български език е 100% невъзможно. Работим по зададена тематика и ключови думи, когато това се налага. Имаме богата обща култура и статиите може да са от всяка сфера, с изключение на спортни статии и технически термини и изрази, които не разбираме. Задължително след написването на статията тя се редактира за правописни грешки.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на всякаква тематика

Цени на статии:
200 думи - 2 лева
300 - 3 лв.
400 - 4 лв.
500 - 5 лв.
Заплащане с банков превод и PayPal.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии на всякаква тематика

Трябват ми три статии по 300 думи. Заплащането след, като ги получа.
 
От: Писане на статии на всякаква тематика

От подобни оферти още имам да вземам пари :). Ако съм пропуснал само с предварително плащане. Естествено ако в последствие има нещо което не се харсва в статиите се поправя и пренаписва.
 
От: Писане на статии на всякаква тематика

Е значи сме в едно игрище. И аз си пазя за спомен доста статии, за които съм платил за тях предварително. И седят в най-прашния ъгъл на харда, а трябваше да ми върнат инвестицията.
 
От: Писане на статии на всякаква тематика

Съжалявам, просто и аз трябва да се подсигуря. В линка от първия пост има много статии, които съм писал, както и е-майл за връзка ако решиш. Поздрави
 
От: Писане на статии на всякаква тематика

Цените официално вече са:
200 думи - 2 лева
300 - 3 лв.
400 - 4 лв.
500 - 5 лв.
за постоянно.
 
От: Писане на статии на всякаква тематика

Да повдигнем темата малко :)
 

Горе