Писна ми от дублирано съдържание

mantaman

Well-Known Member
От половин година се занимавам с генерираното от Гошо дублирано съдържание и вече ми писна на да не ви казвам къде

На сайта съм сложил каноникъл

В ГУМТ съм му задал кои разширения от урл-то въобще да не ги проследява

И нашия редовно си набива по 200-300 дублирани страници на всичкото от горе триенето им от ГУМТ е толкова трудоемко че трябва да наеме човек някое негърче да ги трие - толкова ли им пречи след всеки линк който показват че е дублиран да сложат по едно хиксче и да ги триеш един по един още от същата страница или направо на куп да могат да се селектират.
 
От: Писна ми от дублирано съдържание

Както писах и в поста за фейсбука,
безплатния обяд с Г е на приключване - минаваш на адурдс и няма да имаш проблеми :)

Тази политика я следват от известно време и ще я налагат все по нагло занапред.
 
От: Писна ми от дублирано съдържание

mantaman имам чувството, че нарочно е направено това. Както загатва irgy.net явно идеята им е максимално да ни объркат, да ни пречат и да си измислят нови и нови безполезни инструменти, за да може да си плащаме все повече и повече.

Преди време като им махнах рекламите от единия сайт и веднага го набиха в 3-та глуха.
Понякога се изумявам какви странни адреси индексира, при условие, че подредбата и структурирането на категории в сайта ми са прости, интуитивни и подредени.
 

Горе