Пиша добри Adult статии , сценарии , еротични игри + реклами

bgtifo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Пиша разкази +18 , игри за телефонни линии или интернет сайтове , реклами за радиостанции , сценарии ... Използвам Word имам портфолио за разкази , +18 игри (не редактиран вариант заради това че не са публикувани) и текстове за реклами на различни продукти. Ако някой се интересува може да ми пише на ЛС за да му изпратя материали. Цените са по договорка.

p.s.

От днес не съм обвързан с фирми така че приемам предложения за работа както на договор така и на хонорар , също и частични услуги. Език : Български!
 
Последно редактирано:
От: Пиша добри Adult статии , сценарии , еротични игри + реклами

Можем да измислим нещо заедно, имам един замразен проект за СМС игра, който ще го стартирам скоро. Трябваше ми човек който да напише съдържанието на едни талончета, ако те интересува мога да ти пратя за какво става въпрос
 
От: Пиша добри Adult статии , сценарии , еротични игри + реклами

Ами прати ми на [email protected] ако желаеш дай ми меил да ти изпратя импровизирано портфолио точно за SMS игра която съм правил , има доста сгрешени неща защото напуснах сегашният си работодател и специално тази игра не съм я пипал но поне ще добиеш представа. Иначе от мен са купували много проекти мисля че ще останеш доволен.
 
От: Пиша добри Adult статии , сценарии , еротични игри + реклами

Така вече имам една поръчка от форума , извинявам се за up-a нямам представа дали имам право да го правя но , ако някой се интересува от подобна тематика нека пише на пощата. Освен всичко изброено пиша статии на Български свързани със Спорт , Суб-култура във варианта (учлиен ъндърграунд) включващи различните му разновидности.(Punk , Metal , Hippies , Skins , SKA , Yotters , Street bands , OI! , Sharp , Hooligans , Ultras)
Пиша статии и на здравна тематика , Пиша добри статии подходящи за публикации в пресата относно Престъпността между тийнейджърите , Домашно насилие , Стрес и депресия.
Всичките ми статии са авторски с помагало енциклопедии относно подробностите и фактите , приемам коментари и предложения само на ЛС !

p.s.

Не работя със системи и не ъплоудвам директно , пиша на Word и продавам статии , игри и преспективни идей само чрез реални текстови файлове.
 
Последно редактирано:

Горе