Плащане към Китай в CNY

felixthecat

Member
Търся изгоден метод (най-добро съотношение Курс/превалутиране/комисион) за регулярни плащания/трансфер oт BG сметка (ОББ) в ЛВ към китайска такава в CNY. В момента имам вариант за плащане в $, но само курса, по който се изчислява и комисиона от платформата ми вкарват директно едни 3%+ горница.

Wise са преустановили регистрацията на BG фирмени акаунти, иначе таксите им изглеждат доста добри.

Моля хора, които имат опит да споделят. Благодаря предварително!


ПП: Ако вече е дискутирано, моля за препратка
 
Търся изгоден метод (най-добро съотношение Курс/превалутиране/комисион) за регулярни плащания/трансфер oт BG сметка (ОББ) в ЛВ към китайска такава в CNY. В момента имам вариант за плащане в $, но само курса, по който се изчислява и комисиона от платформата ми вкарват директно едни 3%+ горница.

Wise са преустановили регистрацията на BG фирмени акаунти, иначе таксите им изглеждат доста добри.

Моля хора, които имат опит да споделят. Благодаря предварително!


ПП: Ако вече е дискутирано, моля за препратка
Wise са преустановили регистрацията на Български фирмени и лични акаунти , но има и други варианти за регистрация във Wise. Не си искал акаунт не си го получил.
 
Wise кога са я преустановили тази регистрация? Не намерих нищо по темата, в сайта им изглежда да работи.
 
"...
We have temporarily halted onboarding new businesses in Bulgaria.

We made this decision in order to offer our existing customers the fast, cheap and reliable service they expect from us.

We're not sure at the moment how long this will prevail, so we do not have an estimated or exact time of when this will be a possibility again in the future.
..."
 
"...
We have temporarily halted onboarding new businesses in Bulgaria.

We made this decision in order to offer our existing customers the fast, cheap and reliable service they expect from us.

We're not sure at the moment how long this will prevail, so we do not have an estimated or exact time of when this will be a possibility again in the future.
..."
интересно... пускаш тема в която ти отговарям директно , че мога да ти направя акаунт във Wise и ти не каза и дума .....
 

Горе