Аукцион за: Подарявам статия

prophet

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Преди време спечелих статия чрез една игра тук във форума, тъй като не ми трябваше, пък я спечелих реших да пробвам да я продам. Но тогава всеки почна да пише разни коментари, реших, че не ми се занимава да я продавам и, че статията може да помогне на някого със сайт.

Статията е на тема - "Здраве", и по-точно за "Виното". Мисля, че уникалността е към 98-100 % . Писана е от опитен копирайтър. :)

Та какво да направите, за да я вземете безплатно от мен? :)

- Първият, който пише в темата и представи сайта си, в която статията ще бъде добавена я взима безплатно.
- Както ви пратя статията, така я публикувате в сайта си без да променяте нищо. :)
 
Здравей колега, ако може на мен да я дадеш имам нужда от нея :) Имаш ЛС там ще ти обясня :)
 
Написал съм какво трябва да ми представи този, които иска да я вземе безплатно.

Добре, ами тогава ще направя нов блог с тази статия, блог за виното, и ще ти го подаря! :)
 
Добре, ами тогава ще направя нов блог с тази статия, блог за виното, и ще ти го подаря! :)
Благодаря за жеста, но нямам нужда да ми подаряваш блог.
 
Здравей колега, ако може на мен да я дадеш имам нужда от нея :) Имаш ЛС там ще ти обясня :)
За сега не си ми писал нищо, чакам ЛС. :)
 
Благодаря за жеста, но нямам нужда да ми подаряваш блог.

Ееех, не става бизнесмен, предприемач от теб - щях да ти дам готов, направен, блог, с няколко статии за виното, щеше да печелиш от него... Давай статията на друг.
 
Статията е подарена на @FBOX ! Ех, де да се намираха толкова бързо клиенти и за платените услуги. :)

@Странникът Благодаря. :)
 

Горе