Предлагам: Поддръжка на сайтове, поправки, оптимизация

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Повече за услугата разгледайте тук: https://web.eunion.info

Питайте на лично конкретно от какво имате нужда.

Всеки, който е ползвал услуга, може да избере (по желание) вечен вип линк в една или повече директории за сайтове. Важи само за българските сайтове.

Запазвам си правото, да не поемам определени сайтове.

Последно редактирано:

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Има някакъв проблем със сайта май, че има само 2 колела на фон, които се въртят.

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
3-4 трябва да са колелата :) С какъв браузер си, настройки за блокиране?

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Е така е, все гледам нещо различно да направя. Може да е автогол :) Както и да е, нали се чете?

sim5

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Мне, нямам нерви да чакам да ми се въртят някакви колела, докато се зареждат ред по ред, за да видя какво се предлага.
Тоя сайт е абсурд от потребителска гледна точка.

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Тест за нерваци :D не е зле да се отсяват такива ;)

Отворете си го от телефона, там всичко е порязано. Явно ще трябва да пиша всичко в поста o_O

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Нещо не включвам какъв ти е случая! Не съм те грабнал, точно защото не съм счел мнението ти за спам.

Я си намерете някъде другаде работа, по-добре :) И без това сте последните търсещи такава услуга, всъщност - конкуренти. Хайде малко колегиалност, защото не искате да виждате лошата ми страна ;)

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Ама не съм лош, не знам защо така сте настроени :rolleyes:

Остави ги тия колела, нека си се въртят.
Но не бях се замислял дали няма да свършат работа, нещо в стил Кашпировски хаха

I.Petrov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Братленце нищо лично но, не мислиш ли че не е удачно да предлагаш оптимизации и тнт и
Resource TypeRequestsTransfer Size
Total1824,402.8 KiB
Media324,271.1 KiB

I.Petrov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Извинявай нещо направих не разбрах как :) Че идеята ми беше аз като потенциален клиент защото наистина имам нужда от човек като теб след като отворя сайта и всичко умира в мен. Пак казвам не се заяждам чисто като съвет това колело тези светещи елементорски widgets повече ти вредят от колкото да ти помогна да си презентираш продукта

Websupport

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Няма да махна клипчето, ако това имаш пред вид, защото не виждам какво друго. Явно си чекнал тулче, показало ти е каквото трябва, нали ;)
Не е клиентки сайт, моя изгъзица си е. Мога да ти покажа всякакви изгъзици, мога да ти покажа и самолети, мога и визитки с 4 думи. Така искам да бъде, да е бавно, да се чете, да се внимава. Не е за бързаци. Не ми трябват уебмастъри, които не могат да отворят един сайт :D Изобщо - не ми трябват уебмастъри хахаха

I.Petrov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Избора е твой, както казах мнение на потенциален клиент. Далеч от уебмастър съм просто си ценя парите и времето. Това така наречено тулче го има в всеки един хром броузър. Жив и здрав и успех

Горе