Поддържане на тематична фен страница..?

Здравейте. Започнах да развивам фен страница за часовници. Все още не съм набрал необходимия брой фенове. Най-вероятно ще го направя чрез реклами. Обаче не знам как да комуникирам с феновете си. Преди пак съм имал малка фен страница за часовници и наистина се затруднявах. Продуктовата ми гама включва около 30 модела и не мога вечно да въртя техните снимки. Опитах се да публикувам други красиви часовници, но редовно феновете ме заливаха с въпроси от типа "имате ли го в наличност, колко струва, откъде мога да си го закупя, къде ви е магазина" и т.н. Затова е много трудно пускането на тематични постове в страницата. След това започнах да публикувам общи неща - различни картини, момичета, коли... но 90% от страниците в ФБ пускат подобни публикации и затова тези снимки не правеха никакво впечатление на феновете. Сега започвам отново и наистина не знам как да им привлека вниманието... Някакви идеи?
 
От: Поддържане на тематична фен страница..?

Следи и се учи от големите кучета. Как, къде, кога и защо, те ще ти дадът най-точният отговор. ;)
 

Горе