Търся: Подреждане и настройване на уиджети на Wordpress

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Съответно избор на подходяща тема. Искам да сменям темата.
Идеята е, че имате опит с дадена тема и съответно с нейните приставки, функционалност и възможности.

сайта е този
 
Абе според мен първо избери пододящо съдържание за този домейн, па после тема търси. Какви уиджети искаш да поставяш?
 
  • Like
Реакции: Sky
Абе според мен първо избери пододящо съдържание за този домейн, па после тема търси. Какви уиджети искаш да поставяш?
Много добър въпрос. Хм.
Оставям на вас коя тема би била подходяща.
Идеята е, че ако имате опит с дадена тема, ще имате опит и с уиджетите и.
 
Абе според мен първо избери пододящо съдържание за този домейн, па после тема търси. Какви уиджети искаш да поставяш?
Виждаш какво е в момента съдържанието. Обща тематика. Може да го наречеш и манджа с грозде, ако искаш.
Аз съм ги позабравил раличните типове уиджети.

За самата тема, очаквам предложения. Което мога да кажа аз, е че мисля че предпочитам изчистена тема. Не ми трябват карусели, хот нюз, и много натруфеност.
Да е функционална и по-изчистена.

Уеджети? Еми... класическите да си ги има. В момента не мога да кажа точно какви. Ще трябва да разгледам насам-натам.

Това е първото. Ако се направи, ще има и търсения за друго.
 
Виждаш какво е в момента съдържанието. Обща тематика.
Не викам, само ти казвам,че видях какво е съдържанието и не ми се връзва с домейна някак си,а на теб явно ти се е вързало по някаква странна логика. Как някой да ти предложи тема като сайта тотално не му е ясна идеята ...
 
Не викам, само ти казвам,че видях какво е съдържанието и не ми се връзва с домейна някак си,а на теб явно ти се е вързало по някаква странна логика. Как някой да ти предложи тема като сайта тотално не му е ясна идеята ...
Остави го домейна. Беше за рецепти.

Ще поразгледам насам-натам, примерно ще пусна някой друг сайт, който ми харесва.
 
  • Haha
Реакции: ST-1

Горе