Получавам странни имейли- а вие?

SStudioBG

New Member
Предварително се извинявам ако темата не е за тук, но не можах да преценя къде да я пусна, а исках да попитам точно вас, тук, в този форум.

Та, имеилите които получавам в рамките на последните 2 седмици са два типа:

Първи тип:
Hi,
I'm spectacular, lonely girl. My name is Valentina, Profiles:4607124 - http://ulpdul.vapr.cc I want to meet an intellectual and independent man
who knows what he wants and goes to his goal. I appreciate the kindness.

Trust and kindness should be the basis for our happy life and a nice atmosphere in the family.
I hope I am not asking to much!
Compromise means a lot for successful family life.
So let`s try to find our good fortune together!

Bye, Valentina.

също и:
Hello,
How are you?
Nice meeting you, am Edna by name and i am a female, today i came across your profile at Facebook and i become interested in you, i hope you don't mind if i be your friend, i want us to know each other very well there is something very important i want to share with you. please kindly reply me back so that I will send my pictures to you and also tell you more about myself,
thanks i await your response,
Edna.

(имах и още един от някаква Фатима, но го изтрих веднага)

Втория тип:
Good afternoon,

-------------------------
Main Rehabilitation Co Ltd
44 Goodmark Place, Etobicoke, ON M9W 6N8

CANADA
416-722-6829

също и:

Plochinger Str. 94 73779 Deizisau
GERMANY
+49 (7153) 702 20
Deizisau
+49 (7153) 756 15 08

Последните два, които представляват само адреси, имат и прикачени файлове, които не свалям.
Естествено не отговарям на никой от тях,но ме дразнят и притесняват.

Сещам се и че получих един друг имейл, в който на италиански пишеше:
Благодарим за вашата поръчка! (нещо като при онлайн пазаруването)
А от долу беше изброена поръчката,която се състоеше от лаптопи,флашки,принтери,мастила и офис хартия.
Допускам да са объркали някоя буква в имейла и да е пристигнал при мен по погрешка, но става въпрос за абв-то.
Колкото и да са се объркали.... италианеца едва ли знае че абв-то изобщо съществува, че да се обърка чак толкоз.

Какво мислите? Някой от вас получава ли подобни ?
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Чист СПАМ, не се занимавай.Смени си паролата на пощата и бъди спокоен.До вчера съм информирал яко клиенти за същите текстове който имаш и ти.
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Абе луд ли си, това не е спам, ти не схващаш ли, че си най-желания мачо в нета. Отговаряй им, ще дойдат до БГ да си хвърлите хайвера по веднъж, дваж. Файловете които ти изпращат не са вируси, просто няма начин да са. По-скоро са снимки, за да си подготвен като дойдат да удриш здраво! Аз от подобни мейли всяка седмица печеля по няколко милионя от лотарията или наследявам по 2-3 милярда от починали роднини в източна африка и Чукотка. Имам ужасни проблеми с данъчните обаче. Трудно се доказва родословие, след като задника ми е бял като на Снежния човек, а роднините чийто имане наследявам са кюмюрени.
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

You must spread some Reputation around before giving it to s1yf0x again. - БУХАХАХА :D:D:D
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Оле,чакайте малко ,аз съм жена! Тва с мачото няма да е причината.
Не искам да си хвърлям хайвера никъде,нито искам някой да си хвърля неговия при мен! XD

По принцип не идват в папка спам,ама сега видях че и там има 2 такива писма. Даже в едното момата обещава да ми прати снимки ако искам.
Леле жива да не бях,каква е тая напаст разгонена....
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Оле,чакайте малко ,аз съм жена! ....

Не си, само ти така си мислиш и онзи неграмотник, който ти е попълнил акта за раждане. Щом каката от мейла, казва че си мачо, значи забрави за епилацията, отгледай си топки и чеп (много трябва да се поливат, за да станат акто на негър) и удри яко.
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Хаха, по добре да ги пратя при теб. Аз докато си отгледам тия "животни" дето ми ги препоръчваш,каките ще се споминат "неуважени" :D
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Хаха, по добре да ги пратя при теб. Аз докато си отгледам тия "животни" дето ми ги препоръчваш,каките ще се споминат "неуважени" :D

Няма как, отдавна съм бита карта. Вързано куче.
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Отговаряй им, ще дойдат до БГ да си хвърлите хайвера по веднъж, дваж.

Дотук 5 минути чета това изречение и се пръскам от смях хахахах:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Ццц... вие на майтап го ударихте :-o

Не се коси, Колега! Удари го на майтап и ти! Всеки един от нас е получавал многократно подобен род имейли... Например и аз поне веднъж, два пъти в месеца съм спечелил не знам си колко милиона от лотария, наследство от всякъде по света, "влюбени" мацета и какво ли не още, и т.н.
Просто ги блокирай (АБВ има тази опция)... или ги покани на среща, както ти каза колегата. Тъкмо ще харчите парите от "наследство" или "Лотарията"... ;)
Усмихни се и Успех! Не се връзвай на тези Спамове! Хубава вечер!
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

Получавал съм доста имейли с копирана страница едно към едно от повечето онлайн портфейли,където те подканят да си въведеш данните за карта и т.н.
Бъдете внимателни и никога не кликвайте на подобни имейли.
 
От: Получавам странни имейли- а вие?

"неуважени"

От къде го изкопахте този евфемизъм... В една друга тема пак го бяха употребили:

Пусни им някакви родни билкови продукти с реклама, че старците в Родопите живеят по 110 години и уважават бабите си поне 3 пъти седмично.:)

Значи ако не ги „уважават“ по три пъти седмично, не ги уважават, така ли? Какви са тези евфемизми?
 

Горе