Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

alus1onZ

Member
Току що докато си правех един brainstorming ми хрумна ЕБАСИ идеята (извинете за грубия израз но съм развълнуван :mrgreen:). Явно няма да спя и тази вечер, за да си напиша PHP кодовете и AutoIt скриптовете за идеята и ще я осъществя възможно най-скоро - просто на момента нямам нужните средства, но ще си ги набавя до 1-2 седмици с малко hard work. И веднъж стартирам ли всичко минава на автопилот, пълнещ ми джоба. Идеята е супер уникална (не съм я виждал никъде до сега) и може да се завърти малко и да се използва за бая неща.

Ако метода ми проработи (в което съм почти сигурен) ще го споделя с хора, които аз избера (1 максимум 2) от форума срещу съответна сума или безплатно, зависи колко ми е приятен човека.

Пожелайте ми късмет, че ще ми е нужен доста докато набавя парите за стартиране.

Пожелавам ви успех с вашите сайтове и дано и на вас ви дойде някога такава идея за такава "крава" от която да "доите" парички.

Поздрави към всички потребители най-вече, защото малко или много този форум ме накара да си променя възгледите за това как стоят нещата в онлайн бизнеса и че парите тук не идват от много труд, а от умен, уникален и нов находчив метод, който да ползвате.
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Успех с идеята... каквато и да е тя. Все пак провери добре дали не откриваш топлата вода :) .
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Щом Google Search не знае нищо конкретно по въпроса за сега, следователно може да съм спокоен временно :)
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Късмет с идеята, дано наистина да проработи!

Успех!
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Парите на автопилот са отдавна открити :)

make money on autopilot
adsense autopilot
forex autopilot

Мисля, че на всеки, който се занимава с онлайн бизнес и може да програмира, му е хрумвала поне една идея за "пари на автопилот".
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Само да вметна - автоматизирам wordpress блогове, 10$ парчето, почти всички ниши :)
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

И аз едно време направих много скриптове за автопилот :)

Сега седят в архива. Успех с твоята идея.

Не си прав че не трябва много труд, трябва ама на място :)
Това е необходимо но не и достатучно условие в ИМ. :) Поздрави!!!
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Само да вметна - автоматизирам wordpress блогове, 10$ парчето, почти всички ниши :)

Нищо подобно :wink:
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Най-добрите идей идват на човек, когато той неподозира - в банята, на път за училище, докато яде, в час по литература .
Въпроса е той да има мотивацията и да направи идеята си в реалност, а ти явно си доста мотивиран. Успех с проекта !
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Само да вметна - автоматизирам wordpress блогове, 10$ парчето, почти всички ниши :)
Sammy, какво точно имаш предвид ? Би ли разяснил какво им автоматизираш ?
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Ами блог на wordpress, чието съдържание се обновява автоматично /не е уникално/. Но става за MFA сайтове :) Както и за афилейт и ако имате много линкове става и за гугъл абе за бая работи става ;)
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Ами блог на wordpress, чието съдържание се обновява автоматично /не е уникално/. Но става за MFA сайтове :) Както и за афилейт и ако имате много линкове става и за гугъл абе за бая работи става ;)
Мерси, разбрах те.
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Най-добрите идей идват на човек, когато той неподозира - в банята

Ако се абстрахираме от най-добрия йодей, няма начин да не признаем, че, за да кажеш "Еврика!" си требе и вана.
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

Успех и късмет за напред, дори и да не успееш!
 
От: Понеже всички се хвалят, да се похваля и аз един път :)

успехченца :* :* :*

както пишат по [ше]имПусне-то и другите тъпи сайтове :D :D :D :D
 

Горе