Търся: Поправка на сайт

hardlemm

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Сайтът е някаква къстъм разработка. В някакъв момент сайтът е бъгнал, не съм забелязал кога и как. Като кликнеш някъде сменя url адреса, но не и страницата.
 
Последно редактирано:
@House мисля, че той беше я писал
Свърза се с мен авторът, ще погледне сайта. Благодаря на всички! Ще пиша какъв е резултата!
 
Свърза се с мен авторът, ще погледне сайта. Благодаря на всички! Ще пиша какъв е резултата!
Сайтът е готов, благодаря, отново, на всички, които се включихте!
 
А какъв беше този "номер" с .pl... не че нещо ама ме гложди, когато не мога да включа, а и наистина не видях много логика :)
 
Започвам да си разплитам чорапите тогава 😆

Дано поне има ЗА ТЕБ е имало някакъв смисъл ;)
 
Започвам да си разплитам чорапите тогава 😆

Дано поне има ЗА ТЕБ е имало някакъв смисъл ;)
Немога да повярвам, че има нещо дето неразбираш. Има смисъл от разширението, ако до довечера не се сетиш - ще ти пиша, че иде зима, да не останеш без чорапи :)
 
Не в този смисъл брат :) В смисъла в който го даде като проблем, щото реално нито имаше проблем с редирект, нито изобщо сайта е бил деф на .pl, както и си е в момента.. За това се зачудих, каква ти е била идеята. Явно не е имало такава, а просто си искал да не се знае основния, което е глупост според мен :)
 
Не в този смисъл брат :) В смисъла в който го даде като проблем, щото реално нито имаше проблем с редирект, нито изобщо сайта е бил деф на .pl, както и си е в момента.. За това се зачудих, каква ти е била идеята. Явно не е имало такава, а просто си искал да не се знае основния, което е глупост според мен :)
Деф си е на .pl, тъкмо му правих редиректа към eu , когато забелязах проблема.
 
Ясно, разгадахме го :) драмата се е завъртяла около "тъкмо" Вече мога да лягам, че цяла нощ съм будувал в дерзания по казуса 😆
 

Горе