Потвърждаване на PayPal акаунт

Здравейте отново,
Значи до сега работех в paypal без карта но вече излизам от лимита а и няма какво да ги правя толкова пари там и реших да си ги изкарам.
Значи утре ще ходя да си изкарам една карта Visa Electron от Централна Корпоративна Банка.
Така въпроса ми е какво точно ще ми трябва за да си потвърдя акаунта във PayPal.
Значи отивам в страницата за Свързване на картата и потвърждение на акаунта(Link a card to get Verified) от там виждам един проблем.
Фамилията която съм писал не е моята, понеже акаунта не беше предназначен за мен, но се получи малко шантава работа. Та като си изкарам карта на мое име ( примерно Георги Георгиев) а фамилията в PayPal е (Тодор Тодоров), няма да може да се свърже картата нали ? Ще трябва нов акаунт?
Това е едното. Другото което виждам номера на картата - това ОК. Но има някакъв Security Code, това били последните 3 цифри от картата, но това не е ли само при American Express или важи и за Visa-та?
След като свържа картата ще ми вземат 1.50 евро(който после връщат), и от там ще разбера някакъв код, после къде трябва да го въведа него?
Темата стана доста дълга но се надявам някой да се изкаже : )
 
От: Потвърждаване на PayPal акаунт

Значи виж сега този Security Code го има на всяка карта сигурно ... Специално на Visa-та, да има го. Като го въведеш общо взето ти дърпат парите на момента. Мисля че няма никакъв проблем относно картата, защото аз съм ползвал тази на бащата, защото е Visa и не съм имал проблем. Мисля че на тях въпросът с картата им е дали е реално съществуваща карта, кога изтича, и дали я притежаваш ти ли някой твой познат (заради това го искат този три цифрен код). Относно разбирането на някакъв код мисля че няма такива неща защото аз като съм си свързвал картите не ми е трябвало. Другото което е че аз съм ползвал paypal само в едната посока т.е. за разплащания и не съм на ясно когато теглиш пари от там трябва ли да въведеш нещо друго освен това на коя карта ги искаш, но мисля че не.

И само като препоръка може би: не знам ти в каква валута мислиш обаче да я правиш тази карта обаче премисли нещата дали да не я направиш в долари. Защото аз си поръчвах един графичен таблет и тъй като картата ми е в лева нещо ме дрънкаха по някакъв много странен курс на долара, вярно че тогава не бяха повече от 5 лева може би обаче ти щом казваш че имаш доста пари като те одрънкат така 4 5 пъти и накрая ще стане че с тея пари на кръчма може да идеш.
 
От: Потвърждаване на PayPal акаунт

Значи виж сега този Security Code го има на всяка карта сигурно ... Специално на Visa-та, да има го. Като го въведеш общо взето ти дърпат парите на момента. Мисля че няма никакъв проблем относно картата, защото аз съм ползвал тази на бащата, защото е Visa и не съм имал проблем. Мисля че на тях въпросът с картата им е дали е реално съществуваща карта, кога изтича, и дали я притежаваш ти ли някой твой познат (заради това го искат този три цифрен код). Относно разбирането на някакъв код мисля че няма такива неща защото аз като съм си свързвал картите не ми е трябвало. Другото което е че аз съм ползвал paypal само в едната посока т.е. за разплащания и не съм на ясно когато теглиш пари от там трябва ли да въведеш нещо друго освен това на коя карта ги искаш, но мисля че не.

И само като препоръка може би: не знам ти в каква валута мислиш обаче да я правиш тази карта обаче премисли нещата дали да не я направиш в долари. Защото аз си поръчвах един графичен таблет и тъй като картата ми е в лева нещо ме дрънкаха по някакъв много странен курс на долара, вярно че тогава не бяха повече от 5 лева може би обаче ти щом казваш че имаш доста пари като те одрънкат така 4 5 пъти и накрая ще стане че с тея пари на кръчма може да идеш.

Аз мисля да я направя с евро валута. Ако ми трябват си ги обменям в български левове. То така или иначе след 4/5 години и ние ще използваме евра : )
Благодаря ти за подробната информация имаш rep + от мен :)
 
От: Потвърждаване на PayPal акаунт

Днеска си изкарах Visa Electron. Но някаква "служителка от банката ми каза че парите, който са в акаунта сега без карта нямало да останат там след като свържа картата. Това вярно ли е, че са си доста парички ?
 
От: Потвърждаване на PayPal акаунт

Ще останат в пейпал баланса.Друг е въпроса дали ти искаш да седят там тъй като има доста случаи в които пейпал ти фрийзват акаунта и 6месца парите остават замръзени там.Та по добре ги пусни към картата ;)
 
От: Потвърждаване на PayPal акаунт

Ще останат в пейпал баланса.Друг е въпроса дали ти искаш да седят там тъй като има доста случаи в които пейпал ти фрийзват акаунта и 6месца парите остават замръзени там.Та по добре ги пусни към картата ;)

Е защо пък го замразяват ? Заради неактивност ?
В такъв случай изникна въпроса и как става прехвърлянето на парите от акаунта в картата ?
 

Горе