Пращане на пратки до Великобритания

bluefighter

Active Member
Здравейте,
желая да изпращам редовно пратки до Великобритания. Пратките смятам да бъдат до 2-3кг. Можете ли да ми предложите фирми с ниски цени които мога да използвам. Видях няколко подобни теми в Интернет, но те бяха от 2008- 2009г. искам да разбера как стоят нещата сега и как се движат цените от тези с повечко опит от мен.
Прегледах ДХЛ и Спийди, но 100+ лв. :shock::shock::shock:
БГ Пощите са оферта, но дали мога да им се доверя?:(
Моля, помогнете 8)
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

Еконт са им добри условията
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

Гласувам за Еконт с две ръце.
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

Ами погледанах в сайта на Еконт и с калкулатора си калкулирах от България до Великобритания (произволни градове) излезе 67лв с няколко различни комбинации. Ако нещо бъркам ме поправи или калкулатора им неработи.
ПС: Според мен 67лв за 1кг колет си е ОБИР.
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

Виж по-добре български фирми в Англия, които редовно пътуват по тази дестинация.
Ето една изпитана - cargobghome.com. Ако ти трябва контакт, ще ти дам телефона на шефката..
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

Прегледах офертата на ДПД Economy до Великобритания за 46лв до 5кг. Някой ползвал ли е услугата?? :arrow:
Колкото до Еконт- Правилно ли разбирам че до 1кг колет е 67лв, много го хвалите еконт, а цената е малко висока. Не разбирам нещо?!:evil:
 
От: Пращане на пратки до Великобритания

На мен ми се налага да пращам малки пратки до Англия на няколко пъти за последните 2 години. Всеки път използвам българските пощи, и съм доволен. В момента има начин да проследяваш и пратката ти до къде е стигнала. Докато е В БГ през сайта на български пощи, после през сайта на Роял Мейл.
Не съм имал проблеми с пратките, нямам загубена или прекалено забавена такава.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: От: Пращане на пратки до Великобритания

Прегледах офертата на ДПД Economy до Великобритания за 46лв до 5кг. Някой ползвал ли е услугата??
Към тази цена се добавя такса гориво(важи за всички пратки) и цената става около 52лв. за пратки до 5 кг.
Документалните пратки са около 33лв.
Цените са съвсем разумни за международни пратки.
Информация от извора.:)
 

Горе