Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

cToKaTa

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги, казвам се Стоян и съм от гр.Сливен.От приблизително 8години се занимавам с изработка на уеб сайтове и поддръжката им.Конкретно в тази сфера ще предложа услугите си на уеб програмист за изработка на най-различни проекти зададени от вас .
Набързо качих един пример за това какво мога , за колко време е направено и каква цена съм взел на клиента :

(Това е само извадка от системата за обяви,която пиша за клиента. )
http://cToKaTa.freehosting.bg/ ( използвайте за демо "sony" , "samsung" )
Информация: Това е динамично търсене в базата данни с обяви и за кои градове се отнася(само заради демото съм добавил само 2таблици) .
Използвани езици: Валиден html5 и css3 (можете да проверите във валидатора) , js(jQuery,AJAX), php , mysql .
Време за изработка: 1 ден .
Цена: 50лв.

Към всяка задача,проект подхождам индивидуално към клиента и се старая всичко да бъде изрядно .
Сега разполагам с доста свободно време за приемане на поръчки и изпълняването им във възможно най-кратки срокове,което естествено не е за сметка на качеството или цената .
Естествено не разбирайте,че ако възложения проект е цялостен уеб сайт с множество услуги,които ще предлага, срока за изпълнение ще бъде кратък.(под "кратък" разбирайте седмица).Хубаво е да се разбира процеса при който се изработва един уеб сайт(през какви етапи преминава) и винаги ще го обясня на клиента ако трябва.Работил съм със сериозни хора и несериозни,затова съм си устроил процес на работа:
-клиента се свързва с мен
-ясно и детайлно описва,какво иска и за колко време го иска
-аз му казвам дали идеята му е осъществима(това е доста интересно,но темата е дълга...) и му казвам за колко време може да бъде свършено и каква цена искам
-ако той е съгласен с отговора ми имаме сделка

3 прости стъпки гарантират предотвратяване на доста главоболия(но и това е др. тема...).
Цените,които предлагам за сделката няма да са космически както взимат във фирмите,защото работя от нас като freelancer.
Ето и начините за контакт с мен:
450ae28e93f2ce50.png
 
От: Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

Работил съм с него. Предлага качество спрямо ниските цени !!! :wink:
 
От: Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

В едно толкова елементарно примерче имаш толкова много грешки....

1. Викаш търсенето на keyup на всяка буква, ако имаш една таблица със 100к реда ще сгънеш базата за скунди
2. Не премахваш % така като го нашишеш в търсачакта показва всички резултати, същото става и ако сложиш интервал (нямаш проверка)
3. Търсенето с LIKE %% не е ефективно
4. Тази глупост каква е не знам но дава грешка: google.load("jquery", "1.3.1"); , и какво е това архаично jquery 1.3.1 дето се опитваш да го заредиш

нищо лично просто, май каквито са цените, такава е и услугата (всъщност това примерче се прави за 30 мин макс и не струва 50 лева)
 
  • Like
Реакции: N1ck
От: Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

Здравей,bobbydigital

0.Не знам дали съм задължен да давам обяснения на "х" човек , но ще го направя .
1.Това е направено така , защото системата ще бъде за употребявани телефони,които клиента предлага ( не повече от 50записа месечно ) и иска атрактивна търсачка .
2.Имам Limit условие на заявката , което в демото няма как да се види , защото е просто "ДЕМО" и е орязано от оригинала и даже не използва същия дизайн .
3. и 4. - Като не си наясно с някои работи те моля да не ми спамиш темата с компетентните си предсказания.
След като видимо имаш по иновативни решения те приканвам да си отвориш собствена тема в която пишеш подобни неща(моето е ~250 реда кода общо) за 30мин. и са смислени и оформени,защото аз създавам всичко от нулата .

Лек ден : )
 
От: Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

Здравей,bobbydigital

0.Не знам дали съм задължен да давам обяснения на "х" човек , но ще го направя .
1.Това е направено така , защото системата ще бъде за употребявани телефони,които клиента предлага ( не повече от 50записа месечно ) и иска атрактивна търсачка .
2.Имам Limit условие на заявката , което в демото няма как да се види , защото е просто "ДЕМО" и е орязано от оригинала и даже не използва същия дизайн .
3. и 4. - Като не си наясно с някои работи те моля да не ми спамиш темата с компетентните си предсказания.
След като видимо имаш по иновативни решения те приканвам да си отвориш собствена тема в която пишеш подобни неща(моето е ~250 реда кода общо) за 30мин. и са смислени и оформени,защото аз създавам всичко от нулата .

Лек ден : )

Здрасти,

0. Aбсолютно не си задължен да даваш обяснения, но това не може да бъде демо на човек с близо 8 години опит. Извинението ти че това е просто Демо не може да бъде прието, понеже като пускаш оферта за работа, трябва хората да видят най - доброто от теб.

1.Това е направено така , защото системата ще бъде за употребявани телефони,които клиента предлага ( не повече от 50записа месечно ) и иска атрактивна търсачка .
1. Не виждам какво общо има атрактивната търсачка, с тази глупост дето си я направил. Сложи си един firebug и ще видиш че на всяка буква ти се вика 2 пъти ajax-a, или на 5 букви има 10 заявки към сървъра. Дори и 50 записа да има само по някое време ще изреве клиента ти и ще се почне едно плюене по хостинга.

2.Имам Limit условие на заявката , което в демото няма как да се види , защото е просто "ДЕМО" и е орязано от оригинала и даже не използва същия дизайн .
То оставаше и да нямаш LIMIT. По принцип като имаш интервал или % въобще не трябва да имаш заявка.

3. и 4. - Като не си наясно с някои работи те моля да не ми спамиш темата с компетентните си предсказания.
Аз съм абсолютно наясно, но май ти не си, текущата версия е: 2.1.1 и се зарежда така:
Код:
<script src="//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js"></script>
Това се слага преди да затвориш боду тага, сам се сети защо се слага там.

След като видимо имаш по иновативни решения те приканвам да си отвориш собствена тема в която пишеш подобни неща(моето е ~250 реда кода общо) за 30мин. и са смислени и оформени,защото аз създавам всичко от нулата .
Просто искам да предпазя бъдещите ти клиенти. Горе си написал 1 ден сега си написал 30 мин. какви 250 реда. Това ти е една заявка само към базата данни.

Поздрави
 
От: Предлагам: Изработка на уеб скриптове,системи и др.

Ти каза , че за 30мин. можеш да го направиш , а аз казвам , че съм изписал 250реда смислен код и те карам да сметнеш за 30мин. дали можеш да ги напишеш ...

Изобщо не мисля повече да коментирам каквото и да е било ...

През януари 2008година се регистрирах в този форум , абсолютно нищо не се е променило ...

Ако някой има задача за мен - изброил съм начините за контакт с мен .
 

Горе