Предлагам писане на статии

riamore

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Към момента предлагам писане на статии на български език при следните цени:

***Писане на статии***

До 300 думи - 3лв
300 - 400 думи - 4лв
400 - 500 думи - 5лв
500 - 600 думи - 6лв
600 - 700 думи - 7лв
над 700 думи - по договаряне



Срок за изпълнение: по договаряне

Плащане: Банков превод
 
От: Предлагам писане на статии

айде стига сте се опитвали да заобиколите правилата за пускане на теми в пазар. Една и съща тема се върти от няколко дни през различни никове. Досадно е, обидно е и вероятността да си намерите клиент е почти нулева - все пак не сме идиоти тука.

Има си правила за пускане на тема за продажба на стока/услуга в този форум. Постарайте се да ги спазвате - иначе заявявате на всички останали, че са някакви тъпоумници, които се съобразяват с правилата. Вие сте нещо велико, а?

Темата е рипортната на модераторите. Червено за автора и призовавам всеки да набива по едно червено за всяка отворена тема за продажба извън секция пазар. В последната седмица това буквално се превърна в мода и съм убеден, че поне част от акаунтите са на един и същи човек.
 
От: Предлагам писане на статии

Към администрацията: Абе имам едно предолжение - защо не махнете правилата за публикуване в пазара?

Преди десет минути пуснах рипорт точно за тази тема, че не е на мястото си (беше в секция онлайн бизнес), защото авторът се опитва да заобиколи действащите правила на форума. В частност визирам това

за да ви бъдат дадени права да отворите тема в подсекциите на Пазара е нужно да имате 10 постa, да сте регистриран от повече от 10 дни и да нямате дадена отрицателна репутация .

http://www.predpriemach.com/faq.php

Многократно сме обсъждали трябва или не трябва да има такова ограничение. Главният аргумент беше, че десетте поста и десетте дни престой са необходими просто за тест на новите членове.

Независимо от правилата, от тяхната ефективност, строгост и т.н. има едно златно правило: ПРАВИЛАТА СА ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ

Сега, моля, обяснете ми защо местите тема на потребител регистриран днес, с четири мнения и с червена репутация?

Следващото въпрос, на който не очаквам отговор, защото той е към мен самия: ЗА КАКЪВ ДЯВОЛ СИ ИГРАЯ ДА ПУСКАМ РИПОРТИ ЗА НАРУШАВАНЕ НА ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА КАТО САМАТА АДМИНИСТРАЦИЯ НАРУШАВА ПРАВИЛАТА?

Или има правила или няма. Ако с правилата се правят компромиси всички, които спазваме правилата изглеждаме като идиоти. Не веднъж съм пускал рипорти за същото нарушение и особено в последната седмица. Правя го единствено с цел да улеснявам вашата работа по спазване на правилата. След като явно това е абсолютно безполезно нямам никакво логично обяснение за себе си защо си губя времето с това.
 
От: Предлагам писане на статии

айде стига сте се опитвали да заобиколите правилата за пускане на теми в пазар. Една и съща тема се върти от няколко дни през различни никове. Досадно е, обидно е и вероятността да си намерите клиент е почти нулева - все пак не сме идиоти тука.

Има си правила за пускане на тема за продажба на стока/услуга в този форум. Постарайте се да ги спазвате - иначе заявявате на всички останали, че са някакви тъпоумници, които се съобразяват с правилата. Вие сте нещо велико, а?

Темата е рипортната на модераторите. Червено за автора и призовавам всеки да набива по едно червено за всяка отворена тема за продажба извън секция пазар. В последната седмица това буквално се превърна в мода и съм убеден, че поне част от акаунтите са на един и същи човек.

Bulblogger, в случая момичето беше писала в една тема, че търси изработка на статии, аз и писах с идея да й предложа написването на такива, след което се оказа, че тя иска да предложи писане на статии, а не да купува такива. Казах й да се ориентира във форума как стоят нещата в тази ниша, а тя леко нагло е копирала от темата в подписа ми цените, които предлагам и начина, по който са оформени.
Не знам как щом копира такава информация може да напише уникален текст от 300 или 400 думи!!!
 
От: Предлагам писане на статии

... тя леко нагло е копирала от темата в подписа ми цените, които предлагам и начина, по който са оформени.
Не знам как щом копира такава информация може да напише уникален текст от 300 или 400 думи!!!

еми наистина ми е трудно да коментирам. Аз действително много трудно проумявам как някои хора не правят никаква разлика между сайта за обяви и форум - идват с идеята просто да изс**ат една обява и след това наистина не знам какво очакват. При поне десет автора на статии във форума трябва наистина нещо да ме впечатли за да поръчам от нов копирайтър. Спаменето, заобикалянето на правилата и дребното шикалкавене просто не са начина да привличаш клиенти - просто не може да се ебаваш с потребителите на форума от една страна и от друга да очакваш, че те няма да се ебават с тебе.
 
От: Предлагам писане на статии

еми наистина ми е трудно да коментирам. Аз действително много трудно проумявам как някои хора не правят никаква разлика между сайта за обяви и форум - идват с идеята просто да изс**ат една обява и след това наистина не знам какво очакват. При поне десет автора на статии във форума трябва наистина нещо да ме впечатли за да поръчам от нов копирайтър. Спаменето, заобикалянето на правилата и дребното шикалкавене просто не са начина да привличаш клиенти - просто не може да се ебаваш с потребителите на форума от една страна и от друга да очакваш, че те няма да се ебават с тебе.

Съгласен на 100%
 
От: Предлагам писане на статии

еми наистина ми е трудно да коментирам. Аз действително много трудно проумявам как някои хора не правят никаква разлика между сайта за обяви и форум - идват с идеята просто да изс**ат една обява и след това наистина не знам какво очакват. При поне десет автора на статии във форума трябва наистина нещо да ме впечатли за да поръчам от нов копирайтър. Спаменето, заобикалянето на правилата и дребното шикалкавене просто не са начина да привличаш клиенти - просто не може да се ебаваш с потребителите на форума от една страна и от друга да очакваш, че те няма да се ебават с тебе.

Съгласен съм с мнението - правилата трябва да се спазват, но искам да подчертая, че определено не съм доволен от нивото на болшинството копирайтъри във форума, а съм работил с мнозинството предлагащи тези услуги тук. С това не искам в никакъв случай да сложа под общ знаменател всички копирайтъри, защото знам и съм имал възможността да се убедя, че има кадърни/грамотни копирайтъри във форума, но те определено са малцинство, спрямо предлагането.
Така че, нови предложения, (лично за мен) са добре дошли, защото не се знае откъде ще изкочи заека.
 
От: Предлагам писане на статии

И сега по темата....
riamore, имаш възможност да пишеш по една статия на ден. Сайтът ми е финансов и ми трябва по една статия дневно от 300-500 думи. В повечето случаи ще се пренаписват статиите. Трябва ми човек за дълго време, мин. 6 месеца.
 
От: Предлагам писане на статии

skype ми е: avadoweb, но имай предвид, че преди това ще ми трябва едно ревю.
 

Горе