Предлагам работа

От: Предлагам работа

ми предприемчиво е момчето :)

от малко с лъжи започва, явно към политиката се е насочил :)
 
От: Предлагам работа

Хилядите евро може да са в някоя онлайн игра :) пък може и няколко ферми да си има момъка из Фейса :D
 
От: Предлагам работа

На мен ми каза, че е в Дубай, но скайпа му е в Плевен.
И за пари не съм го питала, но в процеса на работата му казах, че аз за такива неща взимам по 600$ а за цял проект почвам от 3600$, а той ми предложи да му направя целия магазин за 100$.

Какво да се прави и такива неща има в живота.
Предлагам да не продължаваме дискусията.Темата е с такова заглавие, че всеки влиза.Просто да я оставим да отпадне.
 
От: Предлагам работа

Така...свързах се с момчето в първата от 3-те теми, които пусна след това.

1. Вуйчо му бил собственика на EMAG. :lol: След като му казах, че собствениците на EMAG са румънци той каза, че бил главен мениджър за България.

2. Карал Mercedes

3. В една от първите си теми писа, че работил с над 50 фирми. В последствие се оказа, че бърка дропшипинг и афилиейт.

4. На мен ми каза, че работил от 16 годишен за онлайн магазини и решил да почне сам, имал супер много стока на склад която трябвало да се продава! Имал няколко хиляди евро заделени за реклама.

5. Каза ми, че бил на 21 и ми даде Facebook профил. След това му намерих истинския профил пак със негови снимки и в описанието му пишеше, че е набор 98. :) Това не било неговия профил ми профила на брат му, ползвали го двамата.

6. Казах му, че единствения вариант да му повярвам е веднага да си влезе в онлайн банкирането и да направи screenshot с тея хиляди евро и там да са неговите имена. Парите били на сметката на баща му.

Казах му, че се отказвам и въпреки всичко даже ми звъня по телефона да си променям мнението. На всички вече ви е ясно предполагам за какво става на въпрос. :)



ех аз толкова много въображение чак нямам
става за некоч пиеса
 
От: Предлагам работа

Не забелязахте ли колко "предприемачи" се навъдиха във форума в последно време. Всички предлагат работа, инвестиции, плащат за работещи идеи. Схемите, начина на избиране на потребителски имена са почти едни и същи.
Честно не знам как им давате скайпове и телефони и се занимавате с хора, които най-често като не им свършиш безплатна услуга и вече знаят доста неща за вас, ще почнат да ви правят мизерии. Затова е форума, да четеш, да питаш и пак да четеш.

Аз съдя по себе си. Щом преди доста години съм могъл да се самообуча, да чета и да питам из форумите... то значи и другите могат. Като не могат, да си бачкат там в мол-а, на къра, на строежа и т.н. и да не се врат където не им е работа.

За новите (както искате така ме разбирайте): Бъдете много внимателни със споделянето на работещи идеи пред хора размахващи хилядарки из форума. Ако смятате, че ще успеете, по-добре инвестирайте сами. Начини бол. Прекалено много теми във форума последните месеци смърдят на измама или са писани от неграмотни тийнове.
 
От: Предлагам работа

Аз съдя по себе си. Щом преди доста години съм могъл да се самообуча, да чета и да питам из форумите... то значи и другите могат. Като не могат, да си бачкат там в мол-а, на къра, на строежа и т.н. и да не се врат където не им е работа.

Както на рабта няколко от подчинените ми завиждат ,че по цял ден си клатим краката и чукам филтъро.А аз цели 17 години съм чел после 10 практика за да стигна да си чукам филтъро с някоя мадама.Ами да се поразмърдат и те за да искат младо коте:)
 

Горе