Предложение

nice2meetU

New Member
Здравейте , както виждате съм новак във форума и имам нужда от малко помощ.Съжалявам ако преча на някого , но хейт! .Можете ли да ми предложите някакъв начин да изкарвам пари от интернет не много , но не и малко.Прекарвам по-голямата част от деня ми в Интернет и чух, че мога и да изкарвам пари от висенето ми тук.Чувал съм че има пей пър клик сайтове , но така и не мога да намеря един... Съжалявам, ако темата не е за тук и ще бъда благодарен ако някой ми помогне.Приемам всякакви оферти.Ако ще ви бъда полезен знам перфектно английски и френски и също така разбирам и италиански и испански. На "ти" съм с комповете от близо 10 години и мога да правя доста неща, които и Вас биха Ви изумили. Благодаря предварително :)
 
От: Предложение

Щом знаеш чужди езици няма какво да се чудиш. Почваш да превеждаш статии от български на английски и обратно, и ако се справяш добре, то гаранция ще си изкарваш не лош доход. Можеш да пуснеш примерно 5 безплатни ревюта за по-старите членове на форума, те ще се изкажат компетентно за уменията ти и така ще си набавиш "клиенти".
 
От: Предложение

Здравейте , както виждате съм новак във форума и имам нужда от малко помощ.Съжалявам ако преча на някого , но хейт! .Можете ли да ми предложите някакъв начин да изкарвам пари от интернет не много , но не и малко.Прекарвам по-голямата част от деня ми в Интернет и чух, че мога и да изкарвам пари от висенето ми тук.Чувал съм че има пей пър клик сайтове , но така и не мога да намеря един... Съжалявам, ако темата не е за тук и ще бъда благодарен ако някой ми помогне.Приемам всякакви оферти.Ако ще ви бъда полезен знам перфектно английски и френски и също така разбирам и италиански и испански. На "ти" съм с комповете от близо 10 години и мога да правя доста неща, които и Вас биха Ви изумили. Благодаря предварително :)

Това за пей пър клик сайтовете, освен да хванеш тендовагинит, не ми се вярва да изкараш някаква значима сума пари. Виж в раздела Freelance job and projects - можеш да си предложиш услугите за преводи и писане на текстове от/на френски и английски, ако самооценката ти е достатъчно реална. Даже за английски е добре и в англоезичния раздел да пуснеш. Мен лично много неща ме изумяват, но все пак не звучи достатъчно информативно какви умения притежаваш. Можеш да провериш и другите раздели на форума, за да видиш от какво друго евентуално би могъл да изкараш пари.
 
От: Предложение

от преводи колко горе-долу се взима? Иначе благодаря за идеята ще се пробвам да я реализирам :)
 
От: Предложение

Ами, зависи колко си добър. Колкото си по-добър, толкова повече можеш да си позволиш да взимаш, разбира се в някакъв диапазон, в който се движат цените. Най-добре поразгледай разделите, за да видиш другите какви цени са дали и имай предвид, че оценката за твоите умения няма да е твоя, а на клиентите.
 
От: Предложение

Навремето поръчвах от една кака преводи на френски, цената беше 10 долара за 500 думи. На енглиш е малко по евтино, защото има по голямо предлагане, но и по-голямо търсене всъщност... Абе ако предлагаш качествена работа, на добра цена, изпълнена в приемливи срокове, ще стане:)
 
Re: От: Предложение

от преводи колко горе-долу се взима? Иначе благодаря за идеята ще се пробвам да я реализирам :)

Зависи. Ако пишеш добре и бързо, доста парички. Хубавото е, че докато пишеш и изпълняваш поръчки, успоредно може да пишеш в твой си блог на дадена тематика и от там да ти падат парички от реклама или аф. програми. Има начини, но почни бавно и сигурно. Аз бих те пробвал за статия също. Изглеждаш надъхан. Само така. Успехи и приятен ти престой тук.
 

Горе