Предпоръчаите рекламка

bulgeris

New Member
Здравейте искам да ви попитам коя рекламка да сложа на новия си блог.Ако може да не е Affiliate продукт а някоя фирма която да ми плаща да я рекламирам:D
 
От: От: Предпоръчаите рекламка

не, нали търсиш фирма за директна реклама?
Фирми като гугъл се съгласяват да рекламират директно само при сайтове, които са толкова напред, че нямат нужда от рекламодатели....
 
От: От: От: Предпоръчаите рекламка

Фирми като гугъл се съгласяват да рекламират директно само при сайтове, които са толкова напред, че нямат нужда от рекламодатели....
наистина ли?
Я ми покажи един сайт рекламиращ гугъл??
 
От: Предпоръчаите рекламка

Здравейте искам да ви попитам коя рекламка да сложа на новия си блог.Ако може да не е affiliate продукт а някоя фирма която да ми плаща да я рекламирам:d

За такъв тип реклама няма препоръки - има търсене, ходене, молене, договаряне и т.н.
 
От: От: От: От: Предпоръчаите рекламка

наистина ли?
Я ми покажи един сайт рекламиращ гугъл??

Това е в отговор на съвета ти, който прозвуча като шега. Сам си дай отговор.

@bulgeris,
http://adbrite.com
за мен са по-добрия вариант на гугъл. Гледай да си напишеш добре представянето на сайта и представи статистики.
От вчера вечерта до сега имах 150 предложения от рекламодатели, някои от които предлагат по 5 долара цена на клик.
Enjoy :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Предпоръчаите рекламка

Това е в отговор на съвета ти, който прозвуча като шега. Сам си дай отговор.

@bulgeris,
http://adbrite.com
за мен са по-добрия вариант на гугъл. Гледай да си напишеш добре представянето на сайта и представи статистики.
От вчера вечерта до сега имах 150 предложения от рекламодатели, някои от които предлагат по 5 долара цена на клик.
Enjoy :)
няма нужда повече да ми отговаряш :d
 
От: Предпоръчаите рекламка

yМладенов благодаря ти за коментара ще разгледам саита ако има други идеи пишете
 
От: Предпоръчаите рекламка

ако кажете още саитове от този рот ще съм ви благодарен ако има и на БГ супер
 
От: Предпоръчаите рекламка

ако кажете още саитове от този рот ще съм ви благодарен ако има и на БГ супер

Български сайтове (от които да печелиш сериозно) няма как да има, защото българите не пазаруват масово по Интернет.

Ако искаш може да се пробваш с kontera.com.
illustartion.gif


Аз нямах успех с нея (сайтове свързани с програмиране и свободен софтуер), но може ти да имаш - зависи в каква ниша са сайтовете ти (добра цена на клик има за сайтове, в които пише за валутна търговия, но не може да се сравняват с тези от Google AdSense). На сайта има списък с категории, с които основно се занимават:
• Automotive
• Computing & Technology
• Ecommerce
• Education
• Employment
• Entertainment
• Finance
• Forums & Blogs
• Lifestyle
• Social Networking
• Gaming
• Health
• Men
• Real Estate
• Relationships
• Small Business & B2B
• Sports
• Travel
• Women

Плащането става чрез PayPal. Преди да добавиш кода на рекламата в сайта си, трябва да пратиш молба (като в нея посочиш до 5 сайта, в които ще слагаш реклами) и след това чакаш 3 работни дена да ти се появят в менюто новите сайтове. След като се появят, внедряваш кодовете и имаш право да пратиш още 5 сайта. Пак чакаш 3 работни дена и т.н. Ако имаш много сайтове е много тромаво (друго си е AdSense - можеш да слагаш кода където си поискаш, ако сайта отговаря на условията). Някои ползват Kontera като допълнение към Google AdSense (в последната версия на TOS на Google AdSense е изчезнала забраната да се ползват контекстни реклами на други посредници, но все пак си прочети условията внимателно преди да решиш да слагаш на една страница Google AdSense и Kontera).


Здравейте искам да ви попитам коя рекламка да сложа на новия си блог.Ако може да не е Affiliate продукт а някоя фирма която да ми плаща да я рекламирам:D

Какво му е лошото да печелиш процент от продажбите вместо да ти плащат на клик някакви смешни центове? Нали се сещаш, че плащащите центове на клик печелят от продажби и приходите им от продажби в повечето случаи са по-големи от разходите им за реклама - направи си изводите сам :)

Разбира се трябва да се има предвид, че при печеленето от комисионни рискът е по-голям (но и евентуалната печалба е по-голяма). При печеленето от кликове също има риск, защото конкуренцията може да ти направи номер и да ти изгори акаунта... Печалба без риск няма.
 
Последно редактирано:

Горе