Предстоящо плащане през Escrow

Didco

Member
Здравейте,
Малко съм развълнуван, но имам нужда от съвет. Наскоро бях контактнат от Latona's относно мой уебсайт и ми го поискаха за продажба. Цената, за която се спазарих да го дам е няколко десетки хиляди $$$, като за плащането ще ползваме escrow.com. Някой има ли опит с тази система и по-специално как стоят нещата с wire transfer след това към банка в ЕУ? Преводът няма да е към банка в БГ, но предполагам правилата ще са подобни. Освен това ме интересува необходимо ли е да предупредя банката за предстоящия превод, тъй като сумата е над тази, за която се попълва декларация за произход (срещу пране на пари).

Предварително благодаря!
 
Трябва да си верифицираш акаунта в Escrow ако имаш транзакции от $3К и нагоре: http://prntscr.com/f63nrq
Незнам дали сделката може да бъде извъшена с неверифициран акаунт но със сигурност ще ти искат верификация преди да ти преведат парите по твоята банкова сметка.
 
т.е. нещо като бизнес акаунт в пейпал? И там искаха ID и др. документи преди това.
ОК, благодаря! Като наближи момента за превод, ще задвижа верификацията. Имаш ли представа колко време отнема Tier 2?
 

Горе