Продава се: Премиум тема OpenCart – Shoppica (от ENVATO)

Дискусията в 'Продава се' стартирана от NEROMARE, Апр 17, 2019.

1. NEROMARE

NEROMARE Well-Known Member

Рег.:
    Юли 4, 2018
    Съобщения:
    683
    Харесвания:
    330
    Точки:
    63
    Shoppica – Premium OpenCart Theme

Темата Шопика за ОпенКарт съм я закупил много отдавна, премиум е, закупена е, не е някакъв Nulled, пълен с много смъртоносни вирусчета файл. Всичко е чисто като водата по плажовете на Санторини. Темата като нова, предишна и сегашна актуална цена, е точно $53 USD, като ако искате да си я закупите, при всички положения, ще платите повече, защото ENVATO изисква да се заредят в профила закръглени суми, или да се плати един вид ... наказателна такса. Което прави между 95 лв. и 105 лв.

Тука идвам аз, за да ви спася, и да ви спестя парите. Продавам я на под половината цена и й искам 45 лв. Темата е уникална, най-добрата. Не искате да си я сваляте безплатно от някой форум, ако си обичате паролите и личните данни, все пак. И ако не искате хостинга да ви банне заради скрити скриптове. Да, случва се често, който се тарикати.

Ще получавате и от мен вечни ъпдейти, мога регулярно да ви пращам по имейл новите версии. Това, освен ако разбира се, не решите да играете мръсно и да разпространявате темата безплатно, та да могат всички да я ползват "гратис", пък аз да не спечеля нито цент заради добрината си. На това му се вика "Сива икономика". Тогава няма да има ъпдейти, и попадате във вечния Черен списък.

Цена: 47 лв.

• PayPal
    • Econt
    • Western Union
    • MoneyGram
    • Crypto (Bitcoin, Bitcash, Litecoin, Ether)

https://themeforest.net/item/shoppi...2.1657662197.1555488455-1977233775.1555488455

Последно редактирано: Апр 19, 2019

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice