Пренасочване на домейн

Здравейте. Преди около 3-4 дена си взех домейн от хост.бг за един от блоговете ми в блогспот. Направих си cname записа, нагласих от настройките от самият блог но все още не го намира. Два дена мисля, че е нормално но 3-4...Дали не съм пропуснал нещо? В админ панела на домейна съм пипал само cname записа нищо друго. Някаква идея?
 
От: Пренасочване на домейн

Да не би да си клиент на БТК? :) Защото техните кеширащи ns-и имат напоследък навика да НЕ се рефрешват или ако го направят - то е след месец. Пробвай извън БГ да видиш какво ти ризолва за твоя домейн.
 
От: Пренасочване на домейн

Coolice, да разбира се прегледах ги. fani7117, не съм клиент на бтк. В друг форум ме посъветваха да ползвам А запис и директно айпи адреса на блога. Ще видим дали ще стане.
 
От: Пренасочване на домейн

С А записа ме метна директно на google.com :lol:. Голямо шоу е да напишеш url на сайт за отслабване и да те пренасочи към google... Ще се мъчим още :)

ЕДИТ:

Оправи се. Интересно, че не усетих как. Май стана с една от от зарибявките да не ползва www във блогър...
 
Последно редактирано:
От: Пренасочване на домейн

Здравейте. Преди около 3-4 дена си взех домейн от хост.бг за един от блоговете ми в блогспот. Направих си cname записа, нагласих от настройките от самият блог но все още не го намира. Два дена мисля, че е нормално но 3-4...Дали не съм пропуснал нещо? В админ панела на домейна съм пипал само cname записа нищо друго. Някаква идея?


Ей затва домейн се взима от Godaddy .... :X
 
незнам бате как да я оправиш точно тази мизерия... насочи домеина към някои твои хостинг ако имаш и от там човъркаи днс рекордите... или като си го качил на хостинга му даи да блогва през фтп блогъра маи имаше такава опция
 

Горе