Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

ReminD

Well-Known Member
Искам да започна dropshipping бизнес в щатите, засега съм контактнал няколко дропшипери с информация, но ако знаете такива, ще се радвам да сподели някой. Интересувам се в сферата на женски аксесоари - очила, дрехи, обувки, и подобни.
 
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Засега май съм решил да работя с един дропшип магазин - цените са повече от СТРАХОТНИ, но пък за сметка на това, не са в Щатите, което със сигурност ще ми повлияе на продажбите и бързината за доставка.
Затова всяко предложение ще е добре дошло.
 
Последно редактирано:
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Грешка



Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Засега май съм решил да работя с един дропшип магазин - цените са повече от СТРАХОТНИ, но пък за сметка на това, не са в Щатите, което със сигурност ще ми повлияе на продажбите и бързината за доставка.
Затова всяко предложение ще е добре дошло.

Би ли споделил на лично за коя държава е този магазин който си намерил...след последните тесли на Гугъл мисля да се ориентирам също към дропшипинг.
 
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

китай разбира се, но worldwide shipping предлагат, но ще ми бавят клиентите.
 
  • Like
Реакции: wood
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Бански и летни дамски рокли - ujena.com, те са американска компания. Аз съм работил с тях и останах доволен.
 
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Намерих си магазин, малко отклоних от нишата, но цените са супер, локализиран в USA, вярно, че премиум акаунт искат за дроп шип, но са с булк цени и ако не рискува човек, по-добре да ходи да си търси работа, вместо да се занимава с бизнес.



И да благодаря на ( Юрии ) YuriX, че много съвети ми даде. Това е човека!


Магазина, с който исках да работя е това, но намерих друг по-добър store от USA:
http://www.sammydress.com/


Дано е полезен на някой!
http://www.sammydress.com/m-article-id-20.html
 
Последно редактирано:
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

Remind, сигурен ли си, че са локализирани в USA, защото като им поразгледах данните имат един Щатски номер за връзка, останалото е Чайна - адреси, време и т.н.?

И да ме извиняваш, ако не съм те разбрал правилно от изречението "Магазина, с който исках да работя е това, но намерих друг по-добър store от USA: " и си имал предвид първоначалният сайт, на който си попаднал :)
 
От: Препоръчвайте ми дропшипери за Щатите

ma57er - точно така - с тях мислех да работя, но намерих дропшип от щатите и с китайците няма да работя
 

Горе