Преразкаване на англииски текст - срещу реклама

iasen_h

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Трябва ми някой дето разбира английски да преразкаже един текст за тия хапчета xtzpills.com cok-n.com някой дето разбира английски да ми преразкажи текстовете да станав уникални да не са еднакви като в сайтовете xtzpills.com ........ може и аз да му свърша някоя услуга после например да му сложа някаде рекламка в punkd.info айде някой ако може :roll: :|
 
айде някой няма ли дето да го преразкаже дето знае английски или има някой познат в америка ... ще се договорим после реклама в punkd.info няма да ви е зле ;) pagerank4 сайта добра оферта ако някой може ... да драска ЛС или да постне тука :)
 
Дайте насам! :) Английския ми не е много добър, но пък неведнъж съм разговарял на английски и всичко е било точно винаги ;)
Дай насам ! Струва си да опитаме, нали ? :)

P.S
Skype - robotattt
 
a

ми аз с английския нямам проблем аи напоследък се с уникален контент се занимавам така че дайте да ви ги направа пък ще имате една бира да черпите
 
Re: a

vetzkov каза:
ми аз с английския нямам проблем аи напоследък се с уникален контент се занимавам така че дайте да ви ги направа пък ще имате една бира да черпите
дай някакъв начин за връзка с теб освен форума и емайл
 

Горе