Приложение от което печелите като правите задачи в социалните медии! Доказателство, че плаща!

alexs_

New Member
За регистрация дава 5 евро бонус .Правите три задачи за деня които са във фейсбук,ютуб и тик ток .Вие си избирате кои задачи да направите а правя тези от фейсбук.Отивате на печелене кликате на фейсбук отивате на задачите кликате върху три от тях след това на таск натискате и там клаймвате първата задача .Всичко което трябва да направите е да кликнете на линка за да се отвори правите скрийншот връщате се и поставяте снимката където ви я искат и готово.
newweb.windmedia168.com/#/register?code=680716663
И реверален код ако го няма да го напишете за да Ви даде бонуса
680716663
Ако се регистрирате ми пишете за да Ви дам линк към българската телеграм група на приложението
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2022-04-30-14-25-14-405_com.binance.dev.jpg
    Screenshot_2022-04-30-14-25-14-405_com.binance.dev.jpg
    321.2 KB · Преглеждания: 23
  • Screenshot_2022-04-30-14-56-28-647_com.wind.mediaxxx.jpg
    Screenshot_2022-04-30-14-56-28-647_com.wind.mediaxxx.jpg
    427.3 KB · Преглеждания: 23
  • Screenshot_2022-04-30-14-57-02-323_com.wind.mediaxxx.jpg
    Screenshot_2022-04-30-14-57-02-323_com.wind.mediaxxx.jpg
    371.4 KB · Преглеждания: 22
Последно редактирано от модератор:
От понеделник WindMedia, вече не съществува, много хора изгърмяха, благодарение на такива като тоя тупан (автора на темата).
@Blinky, какво е това местене на темата в коша, направо си е за триене и наказание на подобни индивиди с цел подвеждане към измама. Хайде вземи се малко в ръце за напред.
 
От понеделник WindMedia, вече не съществува, много хора изгърмяха, благодарение на такива като тоя тупан (автора на темата).
@Blinky, какво е това местене на темата в коша, направо си е за триене и наказание на подобни индивиди с цел подвеждане към измама. Хайде вземи се малко в ръце за напред.
Първо не съм ТУПАН и второ никого не съм карал на сила. Както виждаш съм пуснал и доказателства че плаща. Никой не знае кога едно нещо ще продължи и кога ще спре. Както и не знаем утре дали ще сме на работа. И за да ти е по спокойно аз също изгърмях с това приложение.
Кое му е измамното на то? Че съм искал и други хора да печелят по някой лев ли
 
Първо не съм ТУПАН и второ никого не съм карал на сила. Както виждаш съм пуснал и доказателства че плаща. Никой не знае кога едно нещо ще продължи и кога ще спре. Както и не знаем утре дали ще сме на работа. И за да ти е по спокойно аз също изгърмях с това приложение.
Кое му е измамното на то? Че съм искал и други хора да печелят по някой лев ли
Ти да не работиш в понзи схема, че да имаш същата сигурност, като пирамидите дето пускаш? Идиот
 
Ти да не работиш в понзи схема, че да имаш същата сигурност, като пирамидите дето пускаш? Идиот
Идиота си ти щом си позволяваш да наричаш хора които не познаваш ИДИОТИ! ЛИПСА НА КУЛТУРА СЕ НАРИЧА ТОВА! Това, че евентуално си вътре в нещата в тази сфера не ти дава право на който ти скимне да го наричаш идиот. Ееее ФИЛОСОФИ.
МОЛЯ АКАУНТА МИ ДА БЪДЕ ПРЕМАХНАТ ОТ predpriemach. com
 

Горе