Приход от адсенс...

Ivo_

Well-Known Member
Здравейте,
интересно ми е на какво се дължи такъв приход от един клик.
202 1 0,50% 7,82 US$ 1,58 US$


Досега рекорда ми е бил до $ 0,70 ...максимум.

Интересно ми е защото 95 % от кликовете са ми по 1 цент....и такива кликове като този в случая ми се виждат като шестица от тотото! :eek:
 
От: Приход от адсенс...

не е грешка - аз съм имал и по 3 долара, но отдавна не се е случвало. не обръщай много внимание на такива неща. Аз в началото много исках да видя примерно точно на коя страница и по коя дума се случило това. Но в един момент видях че е по-важно да се работи за по-голям трафик
 
От: Приход от адсенс...

не е грешка - аз съм имал и по 3 долара, но отдавна не се е случвало. не обръщай много внимание на такива неща. Аз в началото много исках да видя примерно точно на коя страница и по коя дума се случило това. Но в един момент видях че е по-важно да се работи за по-голям трафик

На 22-ри този месец имах такъв клик за 3$, и мен ме озадачи.По принцип 90% от кликовете са 0.05$ до 0.10$
 
От: Приход от адсенс...

Незнам колко е вярно и колко не но някъде бях чел, че има кликове които са даже по $45... Я такоа животно не съм видел но ако има желая ви късмет :)

Иначе е добра практика като избирате ключовите думи да ги видите на колко се оценяват в adwords ще останете доста учудени :) но не говоря за БГ-то :)
 
От: Приход от адсенс...

При мене рекорда е 17,56 долара за клик,но това е един път за 2 години.
иначе 1 или 2 долара не са рядкост.Но най-важното според мен е големият трафик.:)
 
От: Приход от адсенс...

в статистиката на google adsense си пише какви кликове имаш
 
Re: От: Приход от адсенс...

Незнам колко е вярно и колко не но някъде бях чел, че има кликове които са даже по $45... Я такоа животно не съм видел но ако има желая ви късмет :)

Иначе е добра практика като избирате ключовите думи да ги видите на колко се оценяват в adwords ще останете доста учудени :) но не говоря за БГ-то :)

на толкова се оценяват за твоя сайт защото имаш лоу куалити скор за този киурд стъфниси лендинг пеиджа с него и гледаи какво става :)
 
Re: От: Приход от адсенс...

Явно значи не съм си направил както трябва каналите...

Имам 3 канала на страницата - въртят се различни реклами. Как да разбера този клик на коя реклама е било....

на коя реклама е кликнато точно не става с каналите но виж дали този инструмен още работи

кажете тул за проследяване плс
 
От: Приход от адсенс...

интересно днес имам 2 клика :
единия - 0.12$
другия - 0.01
и общо ми показва приходи 0.12 $
 
Последно редактирано:
От: Приход от адсенс...

Не съм знаел че не може да се показват скриинове
на адсенсе ! Надявам се Sobieski да не си ме рипортнал !:(
 
От: От: Приход от адсенс...

Не съм знаел че не може да се показват скриинове
на адсенсе ! Надявам се Sobieski да не си ме рипортнал !:(

не те е рипортнал просто плаши хората :lol::p
 
От: Приход от адсенс...

Може да се показва само общата печалба и нищо друго (забранено е да се споделя с колко клика е направена, колко импресии и т.н.).
 

Горе